У відділі мистецтв на поличках зберігається багато цікавої літератури на всі смаки й уподобання!

Книга «Своя оселя» американської дизайнерки Джоанни Ґейнс зацікавить тих, хто створює оселю, у якій хочеться жити й надихатися. Ця книжка – практичний і корисний посібник, що надихне до створення приміщення, у якому відчуватиметься душа та сутність її мешканців. Дім – це місце, де почуваєшся захищеним. І для цього в оселі має відчуватися тема «вашої історії».

Авторка впевнена, що інтер’єр треба створювати вдумливо, оточуючи себе речами, які мають значення лише для вас, обирати оздоблення й деталі інтер’єру так, щоб почуватися щасливими, натхненними і задоволеними. Ми надто заглиблюємося в правила дизайну і всілякі порівняння і забуваємо, що найпростіше обирати речі, які нам подобаються. Замість того, щоб покладатися на приписи певного стилю, маємо в дизайні оселі розповісти свою власну історію.

У кожного з нас є свій стиль – в одязі, зачісці, поведінці, звичках. Він відчувається і в дизайні приміщення. У книзі Джоанни Ґейнс ви познайомитеся з різними стилями дизайну: фермерським, сучасним, сільським, індустріальним, традиційним, стилем бохо та інш. На їхній основі можна відкрити свій власний стиль.

У книзі пропонується ціла низка дизайнів різноманітних осель, які розоробляла авторка та інші спеціалісти. Передпокій, вітальня, кухня, їдальня, спальня, ванна кімната, дитяча кімната…

На основі цих прикладів можна створювати любий серцю дім. І не засмучуйтеся, якщо не вийшло з першого разу, та ніколи не зупиняйтеся. Зміни оновлюють оселю і Вас!