В Україну як посол доброї волі УВКБ ООН приїхав відомий голлівудський актор  Бен Стіллер.

Актор побував у Києві та Львові, відвідав зруйновані Ірпінь та Макарів. До цього він відвідав Польщу, де зустрівся з українськими біженцями. За багато років Бену довелося зустрітися з біженцями з усього світу – із Сирії, Центральної Америки, Афганістану, Іраку, а тепер і України. Актор упевнений: «Незалежно від того, у якому куточку світу ви знаходитеся, війна та насильство спустошують людей і викликають тривалі травматичні наслідки».

Сучасна зірка Голлівуду Бен Стіллер народився 30 листопада 1965 року в Нью-Йорку в сім’ї акторів. Уже в 10 років майбутній актор дебютував перед камерою, знявшись у невеличкій ролі в серіалі «Кейт Макшейн», де головну роль виконувала його мати. Коли хлопцю виповнилося 11 років, батьки подарували йому 8-міліметрову кінокамеру. Узявши сестру за асистентки, Бен почав знімати власне кіно, у якому зазвичай винахідливо зводив рахунки з шибайголовами, які переслідували його на вулиці. У 20 років Бен отримав одну з головних ролей у бродвейській п’єсі «Будинок синіх листів» Джона Гуаре. Вистава мала великий успіх, виборола чотири премії «Тоні», а Бен Стіллер здобув репутацію перспективного молодого актора.

У 1998 році вийшов фільм «Дещо про Мері», який підніс Бена на пік слави. З того часу комедії за участю актора починають виходити майже щороку і стають найкасовішими з усіх, що знімаються в Голлівуді! З-поміж найбільш популярних фільмів – «Знайомство з батьками», «Зразковий самець», «А ось і Поллі»,  «Знайомство з Факерами», «Ніч в музеї», а також задуманий і озвучений Беном мультфільм «Мадагаскар».

Журнал «People» назвав свого часу голлівудського актора, згідно з результатами опитування, найпривабливішим комедіантом «фабрики мрій», хоча його зовнішність далека від загальноприйнятих уявлень про красу. А в 2016 році компанія Mattel, що випускає ляльок Барбі, створила ляльку Дерека Зуландера з фільму «Зразковий самець – 2», якого зіграв Бен Стіллер.

Побачивши в Україні жахливі сцени війни, актор назвав їх «шокуючими» та «масштабнішими за будь-який фільм». За словами артиста, у Львові та Києві люди, наскільки це можливо, намагаються повернутися до нормального життя. Але страшна реальність полягає в тому, що вони знають, що війна ще може повернутися до їхнього міста.

Ми вдячні світовим знаменитостям за підтримку і допомогу! Разом – ми сильні! Свято віримо в перемогу над російським фашизмом!

Джерела:

  1. https://www.bbc.com/ukrainian/news-61881759 – Бен Стіллер про візит до України
  2. https://hromadske.radio/news/2022/06/20/hollivuds-kyy-aktor-ben-stiller-pryikhav-v-ukrainu-ta-zustrivsia-z-zelens-kym – Голлівудський актор Бен Стіллер приїхав в Україну