Людмила Барбір – талановита українська актриса та телеведуча. Актриса бере активну участь у різних світських заходах та телешоу. А через її зовнішній вигляд Людмилу часто порівнюють із Монікою Белуччі.

Людмила Григорівна Барбір народилася 30 листопада 1982 року в селі Чорногузи Чернівецької області. Зірка «Сніданку з 1+1» народилася в Карпатах, тому називає себе справжньою гуцулкою. Зі слів Людмили, вона ніде не почувається так спокійно, як в рідних горах. Навчаючись у школі, дівчина брала активну участь у художній самодіяльності: співала, танцювала. Була неодноразово лауреатом районних, обласних і міжнародних конкурсів та фестивалів. Тому рідні й знайомі радили їй вступати до театрального вишу. Закінчивши школу із золотою медаллю, Людмила подала документи до Чернівецького університету на спеціальність «Медичний психолог», а також і до Київського театрального інституту ім. І. Карпенка-Карого на акторське відділення, знаючи наперед, що навряд чи туди вступить через великий конкурс. Але дівчина вступила з першого разу, склавши три іспити за спеціальністю на відмінно.

Після навчання актриса працювала в театрах «Рампа», «Браво», «Театр перевтілення». З 2007 року знімалася в рекламі. Всього на її рахунку більше 20-и робіт у цьому жанрі для центральних каналів українського телебачення.

Паралельно Людмила брала участь у зйомках серіалів і художніх фільмів. Глядачі пам’ятають її за ролями в серіалах «За все тобі дякую», «Мухтар», «Дві сторони однієї Анни», «Жіночий лікар» «Квиток на двох» тощо. Зіграла головну роль в українському артхаусному фільмі «Записки графомана» режисера Олега Філіпенка. Людмила – дуже емоційна, характерна актриса. Особливо їй до вподоби ролі сильних, упевнених у собі жінок та драматичні ролі. Артистка бере участь у дубляжі художніх фільмів. Наприклад, в Україні її голосом розмовляють героїні блокбастерів «Аватар», «Росомаха», фільму «Наші пані у Варшаві».

Людмила Барбір – відома телеведуча. У 2011 – 2012 роках вона вела шоу «Теорія зради» з Андрієм Мерзлікіним, де актриса виконувала роль психолога: заспокоювала гостей, що вийшли з рівноваги. Людмила багато років у парі з Русланом Сенічкіним веде ранкове шоу «Сніданок з 1+1», ведучою якого стала за результатами глядацького голосування. До того ж актриса займається викладацькою діяльністю: викладає в школі радіо- і телеведучих Astrasapience, де дає майстер-класи з основ сценічної мови.

Людмила також виявила себе чудовою танцівницею. Вона стала учасницею третього сезону оновлених «Танців з зірками» і подарувала глядачам незабутні емоції від перегляду кожного її танцю. 

Тендітна жінка у вільний час займається бойовим мистецтвом: айкідо та айкідзю-дзюцу, якими захопилася після нападу грабіжника (до речі, чоловік Людмили – тренер з айкідо). Тренування для неї – не лише фізичне навантаження для тіла, а й можливість зняти стрес та забути про проблеми. А ще такі заняття чудово дисциплінують, допомагають концентруватися. Зірка навіть отримала Чорний пояс айкідзюцу.

А ще в родині Людмили захоплюються читанням. Жоден день не обходиться без книги, а читання перед сном – «просто якась магія!».

Джерела:

  1. https://1plus1.ua/snidanok-z-1-1/novyny/ludmila-barbir-8-faktiv-pro-veducu-aki-vas-zdivuut – Людмила Барбір
  2. https://znaj.ua/ru/capital/376393-lyudmila-barbir-upershe-pokazala-yak-klade-na-lopatki-vlasnogo-cholovika – Людмила Барбір
  3. https://detector.media/intervyu/article/155733/2013-09-02-chem-zanymalas-lyudmyla-barbyr-do-togo-kak-stala-vedushchey-snidanku-z-11/ – Ведуча Людмила Барбір