Український актор Олександр Попов відомий телеглядачам численними ролями в фільмах та серіалах. У його послужному списку понад 40 телепроєктів!

Олександр Миколайович Попов народився 2 червня 1986 року в місті Комсомольську (нині Горішні Плавні) на Полтавщині. Невдовзі після народження хлопчика родина перебралася до столиці України. У дитинстві Сашко був дуже спортивним. Він захоплювався екстремальними видами спорту і серйозно займався футболом. Але з мрією стати футболістом юнаку довелося розпрощатися в старших класах через серйозну травму, що поставила хрест на перспективах досягти успіху у великому спорті. Тоді Олександр захопився грою КВК і записався до драмгуртку. І коли одного разу хлопець зіграв Гамлета в однойменній шекспірівській постановці, він зрозумів, що хоче стати справжнім артистом.

Закінчивши Київський університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, працював актором у Київському академічному театрі юного глядача на Липках. Роботу на телебаченні Олександр розпочав зі зйомок у рекламних роликах таких брендів, як соки Біола, мережі фаст-фуд McDonalds та мобільного оператора Life. У кіно почав зніматися з 2007 року з невеликих ролей у серіалах «Вітчим», «Колишня», «Серцю не накажеш», «Повернення Мухтара». Першу головну роль актор виконав у драмі «Дві сторони однієї Анни».

Широку популярність актору принесли також фільми й серіали «ОСА», «Все одно ти будеш мій», «Відьма», «Коли минуле попереду», «Господарка», «Я з тобою», «Танець метелика», «Троє в лабіринті» та інш.

Олександр спробував себе і в ролі телеведучого ранкового шоу «Сніданок. Вихідний» на каналі «1+1». Цей досвід для артиста був дуже корисний, тому що дуже відрізнявся від акторської роботи. «Телебачення – це знову новий досвід і новий стрес для організму, без цього, мені здається, ніяк не можна», – зазначив актор. Працюючи на ТБ, Олександру довелося змінювати акторську манеру поведінки перед камерою. Він пояснював: «У мене є страх дивитися в камеру. Я не звик до цього, тому що нас чотири роки в театральному інституті вчили не дивитися в неї. А тут, навпаки, потрібно змінити свій світогляд і звертатися туди, до цих 7-8 мільйонів глядачів. Це дуже незвично і складно для актора – інший світ!»

У вільний від роботи час артист віддає перевагу спорту. Олександр зберіг свою дитячу пристрасть до екстремальних видів: узимку він регулярно катається на сноуборді, а влітку за першої ж нагоди відкриває на річці Дніпро сезон серфінгу. Окрім того, Олександр захоплюється мотоспортом. Також актор має чудове хобі – фотографію. Він володіє професійним апаратом і робить безліч професійних знімків, спеціалізуючись в основному на портретах людей.

Джерела:

  1. https://24smi.org/celebrity/2608-aleksandr-popov-akter.html – Актор кіно Олександр Попов
  2. https://www.vokrug.tv/person/show/aleksandr_popov_ukraina/ – Навколо ТВ. Олександр Попов
  3. https://stuki-druki.com/authors/Popov-Alexandr-akter-4.php – Знамениті люди. Олександр Попов