Українська артистка Олена Турбал уже в 5 років вирішила, що стане актрисою, і жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Вона здобула визнання публіки, граючи яскраві ролі в українських фільмах та телесеріалах.

Олена Анатоліївна Турбал народилася 28 серпня 1984 року в Києві. Дівчинка змалечку вже знала, що буде артисткою, адже їй дуже подобалося співати й танцювати, брати участь в інсценуванні, декламувати вірші. У школі вона вчилася добре і паралельно відвідувала драматичний гурток. Закінчивши в 2006 році факультет кіно і телебачення Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, дівчина стала актрисою Київського драматичного театру «Браво». Також Олена співпрацювала з Центром творчості дітей та юнацтва, де грала головні ролі у виставах «Лускунчик» та «Лісова пісня».

У кіно Олена дебютувала в 2003 році у фільмі «12 копійок», де зіграла головну роль дівчини з важкою долею, яка, незважаючи на життєві труднощі, продовжує вірити в добро й щастя. Ця роль виявилася успішною і принесла молодій актрисі популярність та визнання глядачів. У 2016 році на екрани вийшов серіал «Підкинуті». Кожен епізод цього серіалу є окремою історією про порятунок новонародженого, залишеного в пологовому будинку. Героїня Марія у виконанні актриси втрачає немовля під час пологів, але вирішує подарувати сім’ю покинутій дитині. У підготовці до зйомок Олені довелося відвідувати заняття з індійських танців, адже за сюжетом її героїня одружена з індусом і працює педагогом у дитячій хореографічній студії.

Яскравою була роль актриси і в комедії «Ніч святого Валентина» – історії про кількох молодих людей та пригоди, які їм довелося пережити під час святкування Дня всіх закоханих. Знялася Олена і в комедії «Три сестри», головні героїні якої  мріють успішно вийти заміж і мати розкішне життя. Ця нав’язлива ідея об’єднує сестер і одночасно робить суперницями. Помітними були й ролі актриси в стрічках «Хороші хлопці», «Під знаком Діви», «Ластівчине гніздо», «Жіночий лікар», «Лист очікування», «Особиста справа», «Будинок з ліліями», «Тінь минулого», «Мавки» та інш.

У Олени Турбал дуже напружений графік роботи. Коли організм потребує відпочинку й оновлення, актриса відправляється в подорожі: «Я фанат природи! Моє улюблене заняття – посидіти на березі моря, почитати, музику послухати, походити екскурсіями. Це найкращий релакс».

А ще актриса захоплюється йогою.

Джерела:

  1. https://stuki-druki.com/authors/Turbal-Elena.php – Знамениті люди. Олена Турбал
  2. https://24smi.org/celebrity/143655-elena-turbal.html – Актриса кіно Олена Турбал
  3. https://annaardova.ru/act/13960.php – Життя відомих людей. Олена Турбал