Сьогодні святкує своє 40-річчя відома американська співачка Брітні Спірс!

Брітні Спірс стала зіркою та законодавицею нового напряму в попмузиці ще в підлітковому віці, здобувши всесвітню популярність завдяки хітам. Виконавиця – володарка «Греммі» і найпродаваніша співачка останнього десятиліття в Америці. 

Брі́тні Джин Спірс народилася 2 грудня 1981 року в місті МакКомб, у штаті Міссісіпі. Її мати була вчителькою, а батько будівельником. У дитинстві дівчинка професійно займалася художньою гімнастикою, брала участь у регіональних змаганнях, а також співала в церковному хорі місцевої баптистської церкви. У 8 років Брітні пройшла прослуховування для участі в шоу «Новий Клуб Міккі-Мауса» на каналі «Дісней». І хоча продюсери вирішили, що дівчинка занадто молода для участі в шоу, її відправили на 3-річне навчання до акторської школи в Нью-Йорку. У 1993 році дівчина повернулася на канал «Дісней» і протягом 2-х років брала участь у шоу «Новий Клуб Міккі-Мауса». Коли шоу закрили, Брітні повернулася додому. Вона вирішила стати співачкою і записала демодиск, який потрапив у руки продюсерам з Jive Records, і ті підписали з нею контракт.

Уже дебютний альбом «…Baby One More Time» зробив співачку всесвітньо популярною. Він протримався 51 тиждень в десятці чарту Billboard і 15 разів став платиновим. Досі цю платівку вважають найуспішнішою в кар’єрі Брітні. Друга платівка Спірс «Oops!.. I Did It Again», що вийшла в 2000 році, лише закріпила її статус поп-зірки.  Диск був номінований на премію «Греммі» в категорії «Найкращий попальбом». Брітні навіть потрапила до Книги рекордів Гіннеса як рекордсменка продажів синглу за перший тиждень в історії музики.

Брітні Спірс проявила себе не тільки в музиці, а й у кіно. У 2002 році вона зіграла головну роль у фільмі «Перехрестя». Також вона брала участь у різноманітних телевізійних програмах і підписала декілька вигідних рекламних контрактів. У 2008 році на екрани вийшов біографічний фільм Брітні Спірс «Брітні Спірс: Життя За Склом».

Персона попдіви нерідко викликає хворобливу увагу преси. Багато в чому Брітні цей інтерес підігріває сама. Так, наприклад, вона говорила про те, що братиме участь у президентських виборах. На сторінках жовтої преси і навіть на перших шпальтах солідних видань періодично з’являлися нові шокуючі історії про ексцентричні витівки співачки. Не все гаразд у Брітні зі здоров’ям. Кілька разів вона лежала в психіатрічній клініці і була позбавлена прав на виховання власних дітей. Опікуном співачки кілька років поспіль був її батько, та в цьому році за рішенням суду опіку над Брітні було офіційно припинено.

Брітні Спірс має широке поле діяльності. Вона також займалася випуском лінії одягу та парфумерії. Барвисті флакони, що нагадують вбрання співачки в її кліпах – відмінна риса всіх її 27-и ароматів.

А ще співачка має письменницький талант. Вона є авторкою 4-ьох книжок, серед яких мемуари «Від серця до серця» і роман «Подарунок матері», який попзірка написала разом із матір’ю Лінн Спірс.

Джерела:

  1. https://tsn.ua/lady/zvezdy/encyklopediya-zvezd/britni-spirs-golovna-pop-ikona-2000-h-646981.html – Брітні Спірс: головна попікона 2000-х
  2. https://www.vokrug.tv/person/show/britney_spears/ – Навколо ТВ. Брітні Спірс
  3. https://24smi.org/celebrity/899-britni-spirs.html – Брітні Спірс