Українська артистка Ганна Саліванчук відома багатьом глядачам своїми численними ролями в кіно. Ганна – актриса театру та кіно. Роботу в театрі виконавиця порівнює з душею, а зйомки в кіно – з адреналіном, заявляючи, що не готова відмовитися ні від першого, ні від другого.

Ганна Валеріївна Саліванчук народилася 17 серпня 1985 року в місті Шепетівці Хмельницької області. Дівчинка з дитячих років відрізнялася милосердям: вона часто приносила додому безпритульних тварин, намагалася їх підгодовувати, надавати якусь допомогу. І навіть деякий час їй пророкували кар’єру ветеринара. Та Ганна мріяла бути артисткою, але не знала, якою конкретно: співачкою, танцівницею чи актрисою. У 4 роки мама віддала дівчинку до музичної школи. На навчання брали з 6-и, але Ганну таки взяли в нульовий клас. До першого класу дівчинка вже грала програму за третій і зрештою закінчила музичну школу в 10 років з червоним дипломом за класом фортепіано!

Закінчивши школу, вирішила спробувати удачу і вступати до Київського театрального університету. Учитися Ганні було непросто, у першу чергу через скромність і сором’язливість. Дівчина намагалася не привертати до своєї персони зайвої уваги, приховувала свої таланти й здібності. Після закінчення вузу Ганна була запрошена на роботу до трупи Київського академічного драматичного театру на Подолі, у якому актриса грає донині. А згодом її запрошують і на зйомки в кіно.

Перший великий проєкт, у якому актриса взяла участь – фільм «Матч», що вийшов у 2011 році. Фільм спирається на реальні події 1942 року, коли на стадіоні в окупованому Києві фашистська команда грала з місцевими футболістами. Стрічка була високо оцінена глядачами й отримала безліч позитивних оцінок від кінокритиків. На знімальному майданчику дівчина опинилася поруч із  Єлизаветою Боярською та Сергієм Безруковим.

До найбільш відомих робіт артистки можна віднести ролі в картинах «Повернення Мухтара», «Сусіди», «Особиста справа», «Пес», «Три сестри», «Трава під снігом», «Одного разу під Полтавою», «Райське місце», «Дружини на стежці війни» та інш.

Ганна Саліванчук отримує багато запрошень на зйомки в серіалах. При цьому режисери відводять їй роль самовпевнених негативних героїнь. В одному з інтерв’ю артистка зазначила, що із задоволенням би зіграла закохану та щасливу жінку, але їй пропонують лише «лиходійок». До того ж виконавиця впевнена, що «актор – адвокат своєї ролі», оскільки завжди може знайти причини поведінки героя, хоч би яким негідником він не був. Героїні, образи яких Ганна втілила на екрані, відрізняються самобутністю й оригінальністю. І завжди актриса цілісно й з великою віддачею виконує свої ролі.

Джерела:

  1. https://24smi.org/celebrity/56591-anna-salivanchuk.html – Актриса кіно Ганна Саліванчук
  2. https://ukr.agromassidayu.com/anna-salivanchuk-yarkaya-vneshnost-i-talant-ukrainskoj-aktrisi-page-013022 – Ганна Саліванчук: яскрава зовнішність і талант української актриси
  3. https://ukr.culturell.com/anna-salivanchuk-biografiya-tvorchestvo-karera-lichnaya-zhizn-page-549033 – Кіно. Ганна Саліванчук
  4. https://theatre.love/persons/anna-sal-vanchuk/ – Ганна Саліванчук. Актриса театру та кіно