Відомий український артист Володимир Ращук запам’ятався телеглядачам багатьма яскравими ролями в кіно. Та Володимир не лише актор театру та кіно, він ще професійний музикант і виконавець!

Володимир Анатолійович Ращук народився 11 жовтня 1987 року в Маріуполі Донецької області. У юності він активно займався спортом і досяг значних результатів. Мав розряди з водного поло та волейболу і був кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби! Іншим захопленням Володимира була музика. Артист вміє грати на багатьох музичних інструментах – гітарі, фортепіано, ударних, духових. Професійно співає.

Закінчивши в 2010 році Київський університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого, Володимир став актором Національного академічного драматичного театру російської драми ім. Лесі Українки. Широкій публіці актор став відомий завдяки роботам у кіно. Зніматися він почав із 2008 року. Особливе визнання і любов глядачів Володимир отримав, зігравши в 2015 році головну роль у кримінальному детективі «Відділ 44». Його герой – експерт зі зброї Гліб Майоров. Спецагенти «Відділу 44» розкривають найзаплутаніші злочини завдяки останнім IT-досяганням людства.

Цікавою у виконавця вийшла роль Артура в комедійному проєкті «Рятувальники». Його герой відрізняється тим, що не залишає поза своєю увагою жодну з жінок. Для актора цю роль було зіграти особливо складно, оскільки в реальному житті він є повною протилежністю свого персонажа. Володимир якось зізнався: «Я все життя ненавидів таких людей, як мій герой. І ненавиджу досі… Я однолюб і копіював, граючи Артура, багатьох знайомих мені чоловіків. Найголовніше – у нас вийшло, я так думаю».

Яскравими у Володимира вийшли і ролі в картинах «Про Любов», «Матч», «Здрастуйте, мамо!», «Лист очікування», «Джамайка», «Ментівські війни. Одеса», «Потрібен чоловік», «Ні слова про кохання» та інш.

Володимир Ращук не залишив і музичну кар’єру. Він виступає як музикант та співак і є учасником фолк-гурту «Praksed Orchestra» та рок-гурту «ЩЮgar».

Сили для роботи й творчості артист черпає у своїй родині. Вона є найголовнішим у його житті.  

Джерела:

  1. https://stuki-druki.com/authors/raschuk-wladimir.php – Знамениті люди – Володимир Ращук
  2. https://www.peoples.ru/art/cinema/actor/vladimir_rashchuk/ – Актор театру та кіно Володимир Ращук
  3. https://www.vokrug.tv/person/show/vladimir_rashchuk/ – Навколо ТВ. Володимир Ращук