Свою велику популярність українська актриса Ольга Олексій здобула серед глядачів після того, як на екрани вийшла військова драма «1941», яка пізніше отримала продовження. Проте Ольга не стала артисткою однієї ролі і запам’яталася яскравими образами і в інших кінопроєктах.

Ольга Іванівна Олексій народилася 17 вересня 1980 року в Києві в родині геодезистів. У шкільні роки дівчинка відвідувала хореографічний гурток та навчалася в музичній школі. Оля росла сором’язливою, тихою та надзвичайно боязкою. Вона панічно боялася будь-яких публічних виступів, і звітні концерти, що проходили на сцені двічі на рік, щоразу були страшним випробуванням для неї.

Після школи дівчина вирішила вступати в Київський театральний університет ім. І. Карпенка-Карого, щоб побороти себе і довести всім, що вона може приборкати свій страх і подолати комплекси. Але тоді ж вона розуміла, що в разі поразки більше не стукатиме в ці двері і вибере інший шлях. Та до престижного вишу Ольга вступила відразу. Після навчання дівчина стала актрисою Національного театру російської драми ім. Лесі Українки. Найбільш яскравими були її ролі у виставах «У полоні пристрастей», «Пані-міністерка», «Маскарад», «Прибуткове місце» та «Сон літньої ночі».

У кіно Ольга дебютувала в 2007 році відразу в головній ролі у стрічці «Гальмівний шлях». За основу сюжету фільму взято історію кохання молодої дівчини та дорослого сімейного чоловіка. Прорив у кар’єрі актриси стався з виходом на екрани серіалу-трилогії Валерія Шалиги «1941», «1942» і «1943». Це драматична воєнна стрічка про долі людей, про кохання, яке трагічно переплітається з воєнними подіями. Роль героїні драми далася артистці не просто. Знімальний процес був складним: наприклад, у зимові місяці доводилося грати літні сцени. А ще треба було навчитися стріляти, щоб у кадрі виглядати природно, і зніматися у відвертих сценах.

Здобули визнання у глядачів і роботи Ольги у фільмах «Віра, Надія, Любов», «Просте життя», «Полонянка», «Злочин у фокусі», «Особиста справа», «Вирок ідеальної пари», «Доля обміну не підлягає». Актриса знялася і в багатосерійній картині «Соломонове рішення», де біблійна притча про двох матерів та дитину отримала сучасне прочитання. Особливо ж актриса полюбилася в комедії «Пес», у якій їй довелося зіграти скандальну та невиховану дівчину Олену. Такий характер артистці довелося передавати вперше, але вона чудово впоралася. Стрічка мала такий успіх, що з’явилося її продовження.

Та на театральній сцені Ользі подобається більше грати, ніж у кіно. Актриса пояснює це тим, що в театрі вона може відчувати особливий взаємозв’язок із глядачами.

Ольга – людина багатогранна. Вона чудово фотографує та опановує гру на скрипці. У вільний час актриса любить читати, віддаючи перевагу класиці та німецькій літературі. Читання розслаблює її і вчить дивитися на життя філософськи. А ще Ольга любить активний відпочинок. Вона захоплюється катанням на конях і навіть планує стати професійною наїзницею.

Джерела:

  1. https://24smi.org/celebrity/3532-olga-oleksii.html – Актриса кіно Ольга Олексій
  2. http://teg.com.ua/olga-oleksij-biografiya-osobiste-zhittya-foto/ – Ольга Олексій
  3. https://stuki-druki.com/authors/Oleksiy-Olga.php – Знамениті люди. Ольга Олексій