Молода українська актриса Дар’я Легейда за короткий термін зуміла здобути прихильність телеглядачів. Яскрава зовнішність і акторський талант подарували чимало образів, що запам’ятовуються на екрані.

Дар’я Анатоліївна Легейда народилася 20 липня 1993 року в Одесі. Дівчинка була різнобічно обдарованою. У шкільні роки професійно займалася легкою атлетикою і танцями в хореографічній студії. П’ять років виступала в танцювальному колективі «Браво», чудово освоївши класичний, народний, акробатичний, ірландський танці, а також степ. Три роки навчалася в Київській балетній академії на курсі сучасного танцю. Водночас професійно займалася народним, джазовим та естрадним вокалом. Сама навчилася грі на фортепіано та гітарі. Юна співачка мала успіх: виступала під псевдонімом Даша Доріс і займала призові місця на конкурсах «Сергіївські зорі», «Діти Сонця», «Світові таланти». Дар’я упевнено йшла вперед і навіть брала участь у телевізійному конкурсі «Фабрика зірок-4».

Після закінчення школи дівчина вступила до Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. А закінчивши його, стала грати в трупі Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, де виконала багато яскравих ролей. Дар’я також стала Лауреатом 1-ї премії на конкурсі читців ім. Івана Франка.

Але покликання Дар’ї – кіномистецтво. У кіно дівчина дебютувала в 22-річному віці у фільмі «Безсмертник». А впізнаваною актриса стала після участі в мюзиклі «Співачка» – історії про життєві труднощі провінційної вокалістки, що приїхала підкорювати столичну сцену. Також дівчина виконала помітні ролі в серіалах «Було у батька два сини», «Артистка», «Спокуса», «Жіночий лікар», «Сімейний портрет». У стрічці «Дочки-матері» актрисі вдалося блиснути своїм комедійним талантом, а в медичній мелодрамі «Асистентка» Дар’я зіграла зі своїм чоловіком актором Дмитром Совою.

Також Дар’я знімалася і в серіалі «Кріпосна», де їй дісталася роль кріпачки Василинки, наївної, покірної та дуже доброї, доля якої була поламана через панські примхи. Роль Василинки мала бути короткою, але режисер картини Максим Литвинов був приємно вражений майстерною грою Дар’ї, і її роль у стрічці збільшив. Хоча під час зйомок картини були і неприємні для актриси моменти, та дівчина зізналася , що збулася її мрія, оскільки вона давно хотіла «приміряти» на себе образ панянки з минулих століть та виявити себе в костюмованому фільмі.

Дар’я дуже любить тварин і піклується про них. У вільний від роботи час вона часто відвідує притулки для тварин, доглядає їх і підшукує сім’ї для знедолених кішок та собак.

Джерела:

  1. https://24smi.org/celebrity/110757-daria-legeida.html – Актриса кіно Дар’я Легейда
  2. https://www.stb.ua/ru/2019/05/15/darya-legejda-biografiya-tvorchestvo-i-vse-novosti-ob-aktrise/ – Проєкти. Дар’я Легейда
  3. https://stuki-druki.com/authors/Legeida-Darja.php – Знамениті люди. Дар’я Легейда