Українська актриса театру і кіно Тамара Антропова в дитинстві ніколи не ходила до театру, але завжди знала, що хоче бути там актрисою. І її мрія здійснилася. Тамара стала відомою актрисою і талановитим режисером-постановником, улюбленицею багатьох глядачів.

Тамара Михайлівна Антропова народилася 26 квітня 1986 року в Києві. Закінчивши школу, дівчина вступила до естрадно-циркового коледжу. Під час навчання просто закохалася в цирк, і досі не залишає ідеї поєднати в одній виставі два жанри – театральний та цирковий. Після циркового коледжу Тамара два роки міркувала, як далі будувати свою кар’єру, допоки подруга не змусила її вчитися далі. І дівчина стала студенткою Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

Уже на першому курсі викладач Тамари – художній керівник Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра Е.Митницький – прийняв талановиту дівчину помічником режисера театру. У 2012 році обдарована студентка поставила виставу «Мене немає» за п’єсою В. Сігарева «Сонечка повертаються на небо», з якою потрапила до номінації «Найкращий режисерський дебют» театральної премії «Київська пектораль». А згодом Тамара поставила виставу «Жіноча логіка», що користувалася успіхом у глядачів.

Також у театрі актриса відома чудово зіграними ролями у виставах  «Срібний острів», «Татуйована троянда», «Детектор брехні», «Безхребетність», «Вечір з гарненькою та самотньою», «З коханими не розслабляйтеся», «ГолохвастОFF» (за мотивами п’єси М. Старицького «За двома зайцями») та інш.

У кіно артистка дебютувала в 2007 році в картині «Дурна зірка». Також зіграла у стрічках «Пес», «Закохані жінки», «Таємниці та брехня», «Доля обміну не підлягає», «Поганий хороший коп», «Село на мільйон», «Центральна лікарня» та інш. Особливо глядачам запам’яталася Тамара роллю в серіалі «Спокуса», де артистка майстерно виконала роль старшої доньки олігарха.

На знімальному майданчику часто випадає знаходитися багато годин у максимальному напруженні. Відновити сили і розслабитися Тамарі допомагають книги. У батьків збереглася чудова велика бібліотека. Тут не лише художня література, а й спеціалізавана. Є географічна, історична, про мистецтво і, зокрема, про театр. Особливе задоволення актриса знаходить у розстановці книг за кольором корінців, щоб вони красиво поєднувалися. Чим не чудовий відпочинок і медитація!

Джерела:

  1. https://stuki-druki.com/authors/Antropova-Tamara.php – Знамениті люди. Тамара Антропова
  2. https://www.globalmsk.ru/person/id/7045 – Персона: Тамара Антропова
  3. https://www.peoples.ru/art/cinema/actor/tamara_antropova/ – Українська актриса театру та кіно Тамара Антропова