Гра у фільмах молодої української актриси Ірини Гришак цінується нині не лише глядачами, а й кінокритиками. На екрані Ірина легко перевтілюється в різні жіночі типажі. У її фільмографії як комедійні, так і драматичні ролі. Приваблива зовнішність, харизматичність та чарівність дозволяють артистці бути в кіно універсальною, а тому затребуваною.

Ірина Віталіївна Гришак народилася 30 вересня 1997 року в Миколаєві. Дівчинка росла талановитою і артистичною, тож батьки віддали її до «Академії дитячої творчості». Після закінчення 9-ти класів дівчина вступила до Миколаївського муніципального коледжу, а потім до Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.  

Кар’єра в кіно розпочалася для Ірини в 2018 році. На той час дівчина навчалася на 2-му курсі університету. Українська красуня дебютувала в яскравій музичній комедії «Шляхетні волоцюги», сценарій якої було написано за мотивами польського фільму «Волоцюги» 1939 року. Мюзикл був орієнтований на українських глядачів, тож однією з умов підбору артистів було володіння львівським діалектом. «Шляхетні волоцюги» – це історія про львівських батярів Боді та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти» і завжди шукають пригоди й вплутуються в різні авантюри. Та одного разу, неочікувано для себе, вони стають опікунами юної Христі. Дівчина разом з батярами рятує і себе, й увесь світ, і не в останню чергу – завдяки коханню. Картина проїхала фестивалями Румунії, Польщі, Швеції, а в США навіть дійшла до півфіналу комедійного кіноогляду в Чикаго.

У 2019 році артистка знову з’явилася на екрані в головній ролі в мелодрамі «Сонячний листопад». Цей проєкт ґрунтується на історії з південнокорейського серіалу «Осінь у моєму серці». Тут героїня Ірини проходить через випробування, втрачає і здобуває кохання і стає сильною особистістю, яка хоче допомагати не тільки родині, а й іншим. Також актриса відома нам за фільмами та серіалами «Жіночі секрети», «Одна на двох», «Затемнення», «День сонця», «Зниклі сліди», «Тростинка на вітрі», «Три кольори кохання» та інш.

Напередодні 2021 року фільмографія виконавиці поповнилася 4-серійною картиною «18-річний олігарх», де Ірині довелося вперше в житті сісти за кермо авто.

Джерела:

  1. https://24smi.org/celebrity/115220-irina-grishak.html – Кіноактриса Ірина Гришак
  2. https://www.vokrug.tv/person/show/15822245351/ – Ірина Гришак
  3. https://vglcinema.com/posts/kino/novini/dni-narodzhennia-zirok-irina-grishak/ – Українська акторка Ірина Гришак