Українській артистці Клавдії Дрозд просто судилося стати зіркою екранів, адже вона народилася в акторській родині. Дівчина підкорила глядачів образами цілеспрямованих та працьовитих героїнь, втілених в українських мелодрамах.

Клавдія Георгіївна Дрозд народилася 9 серпня 1997 року в столиці України в акторській родині Народного артиста України Георгія Дрозда та Анастасії Сердюк, відомих за численними ролями в кіно. Також акторами були бабуся і дідусь по материній лінії – Лесь Сердюк та Ірина Буніна. Отже, Клавдія – продовжувачка мистецької династії. Дівчина росла дуже спортивною: активно займалася легкою атлетикою та спортивною гімнастикою. Після закінчення школи вступила до Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де навчалася за спеціальністю «актор драматичного театру і кіно».

Уперше Клавдія потрапила на знімальний майданчик у 10-річному віці – дівчинка зіграла невелику роль у містичному трилері «Дурдом», у якому знімалася її мама. До речі, це була не єдина стрічка, у якій мати та донька брали участь разом. У 2016 році вони обидві знялися в мелодрамі «40+, або Геометрія почуттів».

Справжня популярність прийшла до Клавдії в 2017 році, коли на екрани вийшов 100-серійний телефільм «Райське місце», у якому дівчина виконала головну роль Ніни Костюк, 18-річної круглої сироти, яка мріє стати господаркою готелю. Але до реалізації мрії героїні далеко – вона набирається досвіду, починаючи з посади покоївки в готелі, розташованому в мальовничому куточку Карпат.

Згодом у Клавдії були головні ролі в стрічках «Два береги надії», «Голос з минулого», «Смак щастя», «Найгірша подруга», «Гра в долю», «Зоя». І ролі були абсолютно різними, що якнайкраще розкриває талант актриси. А в серіалі «Два полюси кохання» дівчині потрібно було впоратися з непростим акторським завданням, адже їй випало грати сестер-близнюків.

Робота на знімальному майданчику часто буває напруженою і знесилюючою. Відновити життєву енергію Клавдії допомагає музика. Серед улюблених виконавців – Земфіра та Святослав Вакарчук. Дівчина багато часу приділяє і спорту. Особливо в пріоритеті – йога.

Джерела:

  1. https://stuki-druki.com/authors/Drozd-Klavdiya.php – Знамениті люди. Клавдія Дрозд
  2. https://teleportal.ua/ua/person/klavdiya-drozd – Актриса Клавдія Дрозд-Буніна
  3. https://24smi.org/celebrity/115348-klavdiia-drozd.html – Клавдія Дрозд. Актриса кіно