Українська актриса Наталія Денисенко широко відома нашим глядачам. Дівчина знімається в популярних серіалах, а також має досвід роботи телеведучої та в дубляжі.

Наталія Олександрівна Денисенко народилася 17 грудня 1989 року в Чернігові. Дівчина росла дуже артистичною. До того ж була неабиякою красунею і мала завжди багато залицяльників. Маючи вроджене почуття гумору, Наталка жартувала над ними. Наприклад, призначала побачення на кріпосному валу біля 13-ої гармати. Хлопець приходив на місце та розумів, що гармат там лише 12… Після школи Наталя вступила на режисерський факультет Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після закінчення вишу випустила авторську програму про життя Коко Шанель у серії «Люди, які змінили світ» та документальну передачу «Життя звичайних людей». Та раптом зрозуміла, що хоче спробувати себе в ролі актриси.

У 2011 році Наталія дебютувала в кіно. Першою її роллю стала робота в серіалі «Щоденники Темного» – про таємниче місто, у яке складно потрапити і звідки неможливо вибратися. Широка популярність до артистки прийшла в 2015 році після виконання ролі Зої Мовчан у мелодрамі «Клан ювелірів». За словами актриси, це була сучасна версія «Ромео та Джульєтти». За сюжетом в епіцентр протистояння двох ворогуючих ювелірних кланів потрапляє закохана пара – Зоя та Тимур. Вступивши в бій із самою долею, вони вибороли своє право на щастя. У ролі Тимура виступив український актор Андрій Федінчик. Під час зйомок між Наталкою та Андрієм зав’язався бурхливий роман, а згодом закохані одружилися.

Яскраво зіграла роль Наталя і в серіалі «Кріпосна», залишивши за бортом понад 80 вродливих українських актрис, які проходили кастинг. Дівчина зіграла яскравий образ – артистку театру Ларису Яхонтову, яка приваблює чоловіків сміливим та веселим характером. Також актриса виконала помітні ролі в картинах «Рецепт кохання», «За вітриною», «Від кохання до ненависті», «Вир», «Авантюра на двох», «Поранене серце», «Століття Якова», «Розколоті сни» та інш.

Наталія залюблена у свою професію. Робота приносить їй задоволення, хоча часом доводиться зніматися по 12 годин на добу, а то й без вихідних. Артистка захоплюється роботами Шарліз Терон і Одрі Хепберн та мріє зіграти роль великої лиходійки, адже такі ролі – це вищий пілотаж акторського мистецтва! Дівчина не тільки знімається в кіно, а й працює актрисою дубляжу. Вона подарувала свій голос Луїзі Кларк із фільму «До зустрічі з тобою», а також багатьом персонажам мультфільмів.

Наталка – різнопланова особистість. Вона також захоплюється ведичною психологією і танцями на пілоні.

 

Джерела:

  1. https://24smi.org/celebrity/136115-natalia-denisenko.html – Наталя Денисенко
  2. https://teleportal.ua/ua/person/natalka-denisenko – Наталка Денисенко. Актриса кіно, театру і дубляжу
  3. https://stuki-druki.com/authors/denisenko-natalia.php – Знамениті люди. Наталя Денисенко
  4. https://www.stb.ua/ru/2019/03/06/natalka-denisenko-biografiya-tvorchestvo-i-vse-novosti-ob-aktrise/ – Наталка Денисенко