Молода талановита українська актриса Міла Сивацька завоювала любов багатьох глядачів. У творчій біографії мініатюрної дівчини вже безліч успішних робіт, що принесли їй справжню популярність. Милі під силу і образи принцес, і дівчат з сильним характером, які досягли всього в житті самостійно.

Людмила Олексіївна Сивацька народилася 3 грудня 1998 року в Києві. Дівчинка росла дуже талановитою. З 6-и років професійно займалася танцями: спочатку народними, а потім бальними. У 12 років Міла стала чемпіонкою України зі спортивних бальних танців серед юніорів! Майбутня актриса має і чудові вокальні здібності. Вона була учасницею дитячого вокального колективу «Флешка», з яким у 2011 році стала фіналісткою на дитячому «Євробаченні», що проходив в «Артеку». А вже наступного року зірка стала учасницею знаменитого українського конкурсу під назвою «Голос. Діти» і підкорила слухачів виконанням пісні Queen We Will Rock You.

Приємна зовнішність і неймовірна харизматичність дали можливість Мілі проявити себе і в модельній сфері. Юна красуня навчалася в київських модельних агенціях і позувала для дитячих журналів і каталогів. У 9 років дівчинка взяла участь у конкурсі краси «Міні-міс Всесвіт» і перемогла в ньому. До того ж Міла вчилася в гімназії з поглибленим вивченням англійської, німецької та італійської мов і активно займалася спортом: гімнастикою і синхронним плаванням. І все їй вдавалося «на відмінно», і всюди вона встигала!

Та своє життя дівчина вирішила поєднати з кіномистецтвом, закінчивши курси акторської майстерності. Перша зйомка актриси відбулася в кліпі польської співачки Marta Wiśniewska. А в кіно юна артистка знялася у 8 років у фільмі режисера Анатолія Матешка «Геній порожнього місця» за романом Тетяни Устинової, де Людмилі пощастило виступати на одному знімальному майданчику з Ольгою Матешко, Юлією Такшиною, Остапом Ступкою та іншими відомими акторами. У 11 років юна артистка виконала головну дитячу роль у першому українському фільмі жахів «Синевир», що отримав гран-прі Московського 3D-стерео фестивалю в категорії «найкращий ігровий фільм».

Особливу славу дівчина здобула в 2016 році, коли зіграла головну роль у серіалі «Мереживо долі», де її колегами по майданчику стали Ольга Сумська, Валерій АфанасьєвДмитро Суржиков та інш. Запам’яталася робота Міли і в картинах «Вчора. Сьогодні. Назавжди», «Хороший хлопець», «Поранене серце», «Квіти дощу», «Ніколи не буває пізно», «Незабута», «Останній богатир». Міла не зупиняється на досягнутому.  Вона неодноразово виступала і в ролі ведучої. Так, дівчина вела конкурси «Міні-міс Київ», «Міні-модель інтернешнл», була ведучою щорічного благодійного концерту «Зірки дітям» та передачі «Обережно діти».

Актриса має безліч планів і перспектив. Зараз, як і раніше, займається хореографією, вокалом і мріє вступити до Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого, аби стати режисером. Адже актриса дуже любить читати і хотіла б екранізувати прочитані книги.

Джерела:

  1. https://24smi.org/celebrity/11947-mila-sivatskaia.html – Міла Сивацька
  2. https://ukr.agromassidayu.com/aktrisa-mila-sivackaya-foto-biografiya-filmografiya-view-826447 – Актриса Міла Сивацька
  3. https://teleportal.ua/ua/person/mila-sivatska – Міла Сивацька. Актриса, модель.