Молодий талановитий український актор Влад Нікітюк стрімко набирає популярність. У його фільмографії переважають багатосерійні мелодрами та картини з елементами фантастики. Актор упевнений, що у професії йому дуже щастить: ще жодного разу не зустрічався з персонажем, до якого б не лежала душа.

Нікітюк Владислав Юрійович народився 1992 року в Києві. Батьки хлопчика були далекими від акторського мистецтва: мати за фахом лікар-косметолог, а батько – громадський діяч. Влад ріс спортивним хлопчиком: у шкільні роки займався боксом, футболом, плаванням. Театр з’явився в біографії майбутньої знаменитості випадково. Владу подобалася дівчинка, яка ходила до танцювального гуртка, тож і він, аби бути ближчим до предмету симпатій, теж вирушив осягати ази танцювальної майстерності. А пізніше творчий колектив перетворився на театральну студію, у якій хлопець так і залишився. А згодом зрозумів, яку професію хоче обрати.

Ще будучи студентом Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, актор-початківець регулярно почав з’являвся на театральній сцені. Режисери задіяли його в багатьох виставах, серед яких і такі відомі, як «Одруження Фігаро» та «Тартюф». Але Влад вирішив віддати перевагу кіномистецтву. У 2011 році він з’явився в містичній драмі «Щоденники Темного», у якій ішлося про життя загадкового міста, не схожого на жодний населений пункт. Велика роль вперше випала знаменитості, коли він навчався на 4 курсі. Тоді на онлайн-кастингу, першому в українському кінематографі, підбиралися актори для трилера «Тіні незабутих предків». У перегляді взяли участь 12 тисяч осіб! І Владиславу пощастило. У трилері він виконав головну негативну роль демона Захара. На знімальному майданчику щасливому студенту вдалося зустрітися з такими знаменитостями, як Ольга Сумська, Ольга Фреймут та Микола Боклан.

А далі були численні ролі другого плану в телесеріалах. Успіх до актора прийшов у 2016 році, коли він зіграв головну роль у спортивній драмі «Правило бою». Влад виконав роль молодого боксера Тараса. За сюжетом відомий у минулому олімпійський чемпіон, майстер спорту з боксу Карпов готує сина Ігоря до чемпіонського бою і бере як спаринг-партнера звичайного хлопця з вулиці – Тараса, який в останній момент через обставини має замінити сина тренера та виступити у фінальному поєдинку проти грізного супротивника. Щоб Владислав переконливо виглядав у кадрі, йому найняли персонального тренера, з яким актор займався протягом двох місяців, відточуючи майстерність. І старання дали плоди – артист впорався чудово зі складною роллю.

У 2019 році виконавець знявся у фільмі «Крути 1918», де зіграв другорядну роль Поля. Майстерно актор зіграв і в мелодрамах «Дитина на мільйон», «Дівчина з персиками», «Квіти дощу», «Таємниця Марії», «Жити заради кохання», «Се ля ві», у серіалах «Сестра у спадок», «Райське місце»,  «Формула щастя» та інш. У 2021 році Владислав порадував своїх прихильників грою у стрічках «Беззахисне серце», «Трикутник долі», «Клятва лікаря», «Ворожка».

Артист відданий своїй професії і отримує задоволення від кожної вдалої роботи: «Моя мета – не популярність, а спроможність у професії. Є безліч способів досягти популярність, але бути відомим через те, що ти хороший актор –  ось це рівень!»

Джерела:

  1. https://24smi.org/celebrity/54584-vlad-nikitiuk.html – Влад Нікітюк
  2. https://stuki-druki.com/authors/Nikityuk-Vlad.php – Владислав Нікітюк
  3. https://www.peoples.ru/art/cinema/actor/vlad_nikityuk/м – Влад Нікітюк