Дар’я Трегубова – справжній приклад успішної жінки в багатьох сферах життя. Дар’я – одна з найталановитіших актрис, телеведучих і сценаристів в Україні. Артистка зуміла побудувати не лише вражаючу кар’єру, але й стала зразковою матір’ю.

Дар’я Ігорівна Трегубова народилася 26 березня 1980 року в Києві. Дівчинка закінчила школу з поглибленим вивченням англійської мови і музичну школу за класом фортепіано. Дар’я вирішила пов’язати життя з кіно і отримала диплом режисера Інституту кіно і телебачення. Випробувати себе в телевізійній справі дівчина почала з першого року навчання у вузі. Бралася за будь-яку роботу, іноді не отримуючи за це належної оплати. Кожен досвід Дар’я вважала корисним: будь це редакторська робота, написання сценаріїв чи робота режисера.

З 2003 року Дар’я розвиває кар’єру як телеведуча. У її професійному арсеналі робота з найзатребуванішими медіа України. У результаті наполегливої ​​праці виходять такі програми: «Корисна погода» (телеканал СТБ), «Мій роман» (канал К2), «Ранок з Інтером» (канал Інтер), телешоу «Легко бути жінкою» (Перший національний канал ), «ШіCARние історії» (Автомобільний канал), програма «Готуй!» (Новий канал). У 2018 році актриса стає ведучою мотиваційного шоу «Цієї миті рік тому». У цьому проєкті каналу СТБ герої озвучували свою мрію і протягом року втілювали її. Дівчина настільки надихнулася історіями героїв, що була готова сама за рік виконати заповітну мрію – заспівати складну і красиву пісню. Також Даша стала співведучою «Битви екстрасенсів», експертом проєкту «Все буде добре» та інших шоу на телеканалі СТБ, а в 2019 році талановита артистка стала ведучою 10 сезону вокального шоу «Х-фактор».

Беручи участь у популярних шоу, Даша також грає в кіно й серіалах. Актриса дебютувала в кіно в 2007 році, зігравши другорядну роль у мелодрамі «Кольє для снігової баби». А потім режисери почали пропонувати ролі одну за одною. Артистка знялася більше ніж у 50-ти картинах. Завдяки своїй привабливій зовнішності вона часто грає ролі журналістів, директорів та інших посадових осіб. В основному її героїні красиві, амбітні й… стерви. Як стверджує сама актриса, позитивні ролі – це не її типаж. Артистка знялася в таких кінострічках, як «Брат за брата», «Повернення Мухтара», «Гречанка», «Правило бою», «Слідчі», «Роман вихідного дня», «Вихід», у серіалах, що полюбилися глядачам: «Диво за розкладом», «Перехрестя», «Забудь мене, мамо», «Друге дихання» та багатьох інш.

За свою творчу діяльність Дар’я Трегубова нагороджена титулами «Ведуча року» й «Актриса року». Але головна нагорода в її житті – це дочка Поліна. У свої 10 років дівчинка активно знімається на телебаченні і в кіно, пробує себе в модельному бізнесі, беручи участь у показах.

У житті і на відпочинку Дар’я дуже активна. На своєму байку вона об’їздила майже всю Україну і пів Європи. Актриса любить поєднувати подорожі з екстримом: вона підкорила Кіліманджаро і навіть стрибала з парашутом. А ще багато часу проводить у спортзалі, що допомагає їй завжди бути в тонусі.

Джерела:

  1. https://www.stb.ua/ru/2019/09/13/dasha-tregubova-biografiya-lichnaya-zhizn-i-vse-novosti-o-vedushhej/ – Дар’я Трегубова
  2. https://clutch.net.ua/stars/31-dasha-tregubova – Дар’я Трегубова
  3. https://www.vokrug.tv/person/show/darya_tregubova/ – Дар’я Трегубова