Молода талановита актриса Ксенія Мішина дуже швидко здобула статус зірки українського кіно. І не стала зупинятися на досягнутому – у професійній біографії артистки є і участь у багатьох цікавих телепроєктах.

Ксенія Мішина народилася 18 червня 1989 року в Севастополі. У 18 років вродлива дівчина стала віцеміс на конкурсі краси «Севастопольська красуня» і була удостоєна спеціального призу від глядачів, незважаючи на те, що її  параметри не цілком відповідали модельним. Зріст Ксенії – 168 см, у той час як дівчат на конкурс брали із зростом від 172 см и вище. Батьки Ксенії були категорично проти її вступу до театрального інституту, і дівчина, послухавшись їх, майже 4 роки вчилася на економіста. Але раптом вирішила не зраджувати своїй мрії – і, кинувши інститут, поїхала підкорювати Київ. Щастю не було меж, коли нарешті вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого.

Зніматися в кіно Ксенія почала ще в студентські роки. Її дебютом став бойовик «Розпечений периметр», а популярність прийшла до актриси після виходу мелодрами «Спокуса», у якій дівчина виконала роль незаконнонародженої дочки олігарха Камілли. Серіал був досить успішним, і Ксенія зіграла також у його продовженні. Після закінчення університету актриса стала артисткою Київського академічного молодого театру.

Справжнє професійне визнання прийшло до Ксенії в 2019 році, коли вона зіграла роль жорстокої поміщиці Лідії Шефер у телесеріалі «Кріпосна», у якому зображується життя українських дворян у середині 19-го століття. Актриса зіграла роль своєї деспотичної героїні блискуче. Лідія – сувора й жорстока в силу свого життєвого досвіду, вимоглива, байдужа до сантиментів. Вона не довіряє людям, унаслідок чого почувається самотньою. А позаочі удостоїлася прізвиська «багатої купчихи». Ксенія повністю увійшла в роль: «Для актора дуже важливо прийняти вчинки свого героя, навіть якщо він нелюдяний і жорстокий. Я наче перенеслася в 19 століття, прожила обставини тих часів і все сприймала, як Лідія Шефер». Один із останніх фільмів, де знялася артистка – «Гола правда» (2020), знята режисером Олександром Бєляком.

Ксенія має кілька яскравих талантів. У 2019 році вона брала участь у танцювальному шоу «Танці з зірками», де склала пару з хореографом Євгеном Котом. Молоді люди вразили і членів журі, і глядачів професійним виконанням і свіжістю танцювальних номерів і стали переможцями проєкту. А в 2020 році дівчина взяла участь у проєкті про кохання «Холостячка». За серце красуні-актриси боролися 15 чоловіків, які намагалися завоювати прихильність нашої героїні, вразити й здивувати. Наприкінці проєкту актриса віддала своє серце сценаристу студії «Квартал 95» Олександру Еллерту.

На екрані виконавиця часто перевтілюється в сильних, незалежних героїнь, а у звичайному житті вона – романтична жінка та турботлива ніжна мама.

Джерела:

  1. https://teleportal.ua/person/kseniya-mishina – Ксенія Мішина
  2. https://liza.ua/materialyi-na-ukrainskom-yazyike/kseniya-mishina-biografiya-kinokar-ra-i-osobiste-zhittya/ – Ксенія Мішина
  3. https://lux.fm/ru/kseniya-mishina-biografiya-filmografiya-lichnaya-zhizn_n89086 – Ксенія Мішина