Павло Вєтров – український дизайнер, спеціалізується на предметному дизайні, володар премій Red Dot Award і German Design Award у категорії «Чудовий дизайн продукту: меблі».

Павло Вєтров народився в 1987 році в Україні. Закінчив курси 3D-графіки і моделювання. Кар’єру розпочав у 2010 році. Працював дизайнером інтер’єрів в Донецьку, виріс до арт-директора архітектурної компанії. Потім переїхав до Києва і став більш професійно займатися дизайном меблів, світла і декору.

Він є дипломованим дизайнером, який спеціалізується на дизайні меблів та інтер’єру з професійним досвідом, включаючи замовлені проекти відомих брендів, таких як Bolia, Missana, Temahome, Zegen та інших. Серед 70 плюс нагород у галузі дизайну, які він накопичив протягом своєї кар’єри, – це премія Red Dot, німецька премія за дизайн, нагорода Good Design.

Його роботи демонстрували, згадували та аналізували у найважливіших журналах по всьому світу, включаючи Forbes, Elle, Vogue, Le Figaro, серед інших, і він є старанним учасником усіх європейських дизайнерських шоу, а саме Imm Cologne, Salone del Mobile Мілано, Лондонський ярмарок дизайну, Паризький тиждень дизайну та Maison & Objet.

Джерела:

  1. Павло Вєтров
  2. Дизайнер Павло Вєтров: «Не варто боятися помилок»
  3. Павло Вєтров
  4. Павло Вєтров: «Головне – це бажання. Варто чогось сильно захотіти, і тоді все вийде »