Келлі Хоппен – британська дизайнерка зі світовим ім’ям, володарка безлічі нагород, серед яких – Кавалер ордена Британської імперії за внесок в дизайн інтер’єрів.

Келлі Хоппен створює красиві і незвичайні інтер’єри. Вона придумала простий, але елегантний стиль, який вже охарактеризували як «нейтральна розкіш». На її рахунку 8 написаних книг і викладацька діяльність у власній школі дизайну.

Келлі Хоппен вважається одним з найвпливовіших дизайнерів Великобританії, серед її клієнтів – королівська сім’я, Хілларі Клінтон, Елтон Джон і подружжя Бекхем. Вона проектувала приватні резиденції, яхти і літаки, а також реалізовувала комерційні проекти, включаючи готелі, ресторани. Крім того, дизайнер випускає під власним брендом меблі і декор для дому.

Дизайнерка поєднує елементи старовини і прості сучасні предмети. Для оформлення вибирає нейтральну палітру: темно-сірий, слонова кістка, складні відтінки бежевого.

Келлі Хоппен відома як автор численних книг, в яких вона щедро ділиться з читачами своїм досвідом. Радить починати проект з планування, оскільки ніякі обробки не врятують ситуацію, якщо планування незручна. Поєднувати дорогі і бюджетні матеріали, в кожному приміщенні розташовувати акцентні предмети – такі, що виділяються кольором, формою, фактурою.

Джерела:

  1. Просто про стиль. Kelly Hoppen
  2. Келлі Хоппен створила дизайн для елітного будинку в Києві: як це виглядає
  3. Як створити дорогий інтер’єр: 5 золотих правил від Келлі Хоппен