Сергій Махно – український дизайнер, архітектор, кераміст та засновник студії Sergey Makhno Architects. Він створює сучасний український дизайн використовуючи традиційні матеріали та техніки.

Сергій Махно — випускник Київського національного університету будівництва і архітектури за спеціальністю «Дизайн архітектурного середовища», 2004 рік, Київ, Україна.

SERGEY MAKHNO ARCHITECTS успішно працює у трьох напрямах: дизайн інтер’єрів, архітектура, предметний дизайн. За 17 років роботи студія реалізувала майже 600 проєктів у 21 країні світу. Значний вплив на роботи дизайнера має захоплення Японією та філософією вабі-сабі, що знаходить красу та гармонію в неідеальному. 

SERGEY MAKHNO ARCHITECTS має виразний та впізнаваний стиль, який її засновник, архітектор Сергій Махно, називає Ukrainian Contemporary, віртуозно поєднуючи мінімалізм, мистецтво, українські традиції та японську філософію вабі-сабі.

Сергій колекціонує кераміку, в нього вже є близько 500 унікальних виробів: трипільські чаші, українська зооморфічна кераміка, вази з японських барахолок. Також Сергій Махно заснував першу в Україні галерею предметного дизайну Sergey Makhno Gallery.

Роботи SERGEY MAKHNO ARCHITECTS відзначені престижними міжнародними преміями: Red Dot Design Award, The International Property Awards, SBID.

Джерела:

  1. Сергій Махно
  2. Сергій Махно про Shrub House: дім для родини дизайнера в українсько-японському стилі
  3. Сергій Махно