Юрій Зименко – відомий український дизайнер, керівник Design Studio Yuriy Zimenko. Займається дизайном приватних і громадських просторів, предметним дизайном. Багаторазовий володар ряду нагород українських і міжнародних конкурсів.

Дизайн студія надає послуги з розробки дизайн проектів: приватних будинків, квартир, готелів, ресторанів, кафе, офісів, магазинів і їх авторський супровід.

У 2015 році Design Studio of Yuriy Zimenko стала переможцем у міжнародному конкурсі International Property Award – одному з найбільш авторитетних і престижних у сфері нерухомості. Обійшовши безліч гідних конкурентів, українська студія завоювала найвищу нагороду International Property Award – «П’ять зірок» – в сегменті «BEST INTERIOR DESIGN APARTMENT». 

У 2016 році авторитетне міжнародне видавництво ART POWER випускає книгу DESIGN ART OF VILLA 4, куди включені роботи архітектурних і дизайнерських студій з тридцяти країн. Design Studio Yuriy Zimenko увійшла в це число своїм об’єктом «Сірий Горіх», якому в книзі присвячено рекордну кількість сторінок – десять розворотів!

2015 і 2013 роки – перемога Design Studio of Yuriy Zimenko у конкурсі ART SPACE.

2018 рік участь в Британському інтер’єрному конкурсі SBID, де увійшов до десятки кращих сучасних інтер’єрів.

У 2019 році представив на міжнародній арені в Парижі – авторські меблі «Op-Art». На створення дизайна колекції Op-art Юрія надихнуло сучасне мистецтво, а саме — напрям поп-арт, мистецька течія другої половини ХХ століття, в якому використовувались різні оптичні ілюзії. Автора надихнули різноманітні геометричні абстракції, засновані на особливостях сприйняття пласких та просторових фігур, чия фактура стає головним засобом виразності.

2019 рік член журі Українського інтер’єрного конкурсу ART SPACE.

Юрій Зименко є членом журі міжнародного конкурсу Get to the Top, організованого міжнародною Британською асоціацією дизайну-SBID.

2019 рік член журі ELLE Decoration International Design Awards Ukraine 2019. У конкурсі беруть участь Архітектурні бюро, дизайн студії інтер’єрів, дизайнери предметного дизайну.

Також у 2019 році створив персональну лінійку дизайнерських килимів для Шведської компанії Vandra Rugs. Килими представлені в Нью Йорку на виставці меблів і дизайну. Ця колекція килимів від дизайн студії продається по всьому світу.

У 2020 році Дизайн студія Юрія Зименко за версією Американського інтернет видання LOVE HAPPENS MAGAZINE увійшла в ТОП 25 дизайн студій світу.

Джерела:

  1. ДИЗАЙН СТУДІЯ ЮРІЯ ЗИМЕНКО
  2. Юрій Зименко
  3. Юрій Зименко