Жан-Луї Деніо – французький архітектор і дизайнер, входить в сотню кращих сучасних дизайнерів на думку світових видань про дизайн та інтер’єр.

Декоратор Жан-Луї Деніо народився в 1974 році в Парижі. Займається різними роботами – від косметичного ремонту до будівництва під ключ. Проектує меблі для Pouenat, Jean de Merry, George Smith, Baker. Здійснив десятки проектів по всьому світу від Франції до Індії.

Рішучий і амбітний, він став найуспішнішим випускником знаменитого паризького художнього училища École Camondo. До моменту закінчення навчання (а це було 2000 року) він відкрив власне дизайн-бюро і вже міг пишатися кількома самостійними проектами.

Одним з перших проектів декоратора в стилі «від А до Я» була квартира на набережній Сени в районі Saint-Germain-des-Prés. Сьогодні географія його робіт давно не обмежується рідною Францією. Деніо паралельно веде близько 20 проектів в Монако, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Нью-Делі. Серед найбільш відомих – сьют Коко Шанель в паризькому готелі «Рітц», бутик і квартира модельєра Michel Klein, веранда Виставкового залу Трампа, будинок Карлайл. Кращі роботи декоратора зібрані в книзі «JEAN-LOUIS DENIOT INTERIORS» (Rizzoli International Publications).

Симетрія. Правильні лінії. Баланс і гармонія. Це відмінні риси молодого майстра. Затишними і благородними інтер’єри Деніо робить специфічна палітра кольорів: в роботах майстра домінують шоколад, беж, какао, бірюза, золото. Ексклюзивність забезпечує віртуозне вкраплення кришталю і бронзи, шкіри та шовку, мармуру і малахіту.

Він створює клієнтам неповторні інтер’єри, його проекти відомі далеко за межами Франції, в його роботах є риси неокласики, еклектики, французького шику і американського комфорту, його авторська манера – мікс з антикварних, вантажних і дизайнерських речей.

Джерела:

  1. Жан-Луї Деніо
  2. Портрет: декоратор Жан-Луї Деніо
  3. Ікона дизайну: котедж декоратора Жана-Луї Деніо в Хемптонс