Валерія Варі (Валерія Малихіна) — промислова дизайнерка з шестирічним стажем.

Валерія має ступінь магістра в галузі промислового дизайну від Scuola Politecnica di Design (Мілан, Італія) і ступень бакалавра від Харківської державної академії дизайну та мистецтв (Харків, Україна). Обрала цю професію, бо з дитинства мріяла створювати нові функціональні предмети чи меблі та дарувати людям навколо себе позитивні емоції від естетики та комфорту.

Валерія є засновницею бренду Conférma (2019), що обрав для себе преміальний сегмент. Також надає дизайн-послуги з розробки предметного дизайну і має свою лінійку меблевої продукції. Дизайнерка робить акцент на якості та вишуканому дизайні. Стилістика стриманої класики підкреслює статусність кожної речі.

У 2020 році в Парижі відбулася виставка Maison&Objet 2020, на якій було представлено п’ять креативних дизайн-брендів із України. Бренд Валерії Варі Conférma продемонстрував колекцію меблів та світла з натуральних матеріалів у стилістиці стриманої актуальної класики із благородних порід дерева та натурального каменю. У колекції представлені стіл та підвісна лампа. Обидві моделі мають виразний декоративний акцент — це мармурова куля.

Сьогодні живе в Мілані й співпрацює з італійськими архітекторами та дизайнерами. Допитливість, інтерес, готовність набувати нового досвіду, постійно дають дизайнерці нові можливості для співпраці та взаємодії з міжнародними брендами та колегами-дизайнерами з усього світу.

Джерела:

  1. Валерія Варі
  2. У Парижі на виставці Maison&Objet 2020 відкрився стенд українських дизайнерів
  3. Біла сфера: українські дизайнери на Paris Design Week 2019 (частина ІІI)
  4. Паризький досвід: нас вже не спинити!