Віталія Козловського, відомого українського співака, сміливо ще можна назвати за професією та родом діяльності танцюристом і журналістом. Талановитий виконавець чарує приємним тембром голосу і дарує людям щирі романтичні пісні, сповнені хвилюючих почуттів.

Віталій Віталійович Козловський  народився 6 березня 1985 року у Львові в робітничій родині. Його батько відрізняється м’яким і добрим характером, а ось мама – суворістю і принциповістю. Тож коли мама поїхала на заробітки до Італії, Віталік отримав можливість займатися танцями і співом, і зрештою – стати артистом. Вимоглива мати зі своїм контролем не дозволила б синові пуститися в настільки безгрошову для багатьох професію. У дитячі роки хлопець відвідував хореографічну студію і хор при школі. Своїм першим хітом співак вважає пісню Володимира Івасюка «Я піду в далекі гори», виконану на шкільному вечорі.  Після її виконання Віталій став зіркою місцевого масштабу. У старшому підлітковому віці хлопець став одним із професійних танцюристів модерн-балету під назвою «Життя», де працював разом зі співачкою  Русланою. Після закінчення школи юнак вступив до Львівського університету ім. І.Франка на факультет журналістики – батьки хотіли, щоб син усе-таки отримав «серйозну» професію, а не творчо-сумнівну.

Та справжнє покликання заявило про себе: у 2002-му році Віталій переміг у телепрограмі «Караоке на майдані» у Львові. Саме тоді на всю Україну він виконав пісню «Вона» львівського гурту «Плач Єремії». А далі була перемога в цьому ж конкурсі, але вже в Києві, ну а потім – «Шанс» і  приголомшлива перемога з піснею «Чорнобривці» у фіналі першого сезону цієї програми. Віталій брав участь і в конкурсі «Нова хвиля» в 2004 році, де зайняв 8-е місце з 16 можливих. Утім, незважаючи на те, що співак не привіз із конкурсу премій і призів, після «Нової хвилі» інтерес до його персони різко зріс, розпочалася низка концертів і гастролей. Співак знімає свій перший кліп – «Холодна ніч», режисером якого виступив відомий кліпмейкер Алан Бадоєв. Під такою ж назвою вийшов дебютний альбом Віталія, що отримав статус «золотого».

У 2005-му році артисту вручили премію «Пісня року», згодом він ще п’ять разів стане її власником. Другий альбом «Нерозгадані сни» також отримав статус «золотого», а його автор увійшов у трійку найкрасивіших чоловіків України. Також Віталій Козловський став виконавцем першого офіційного гімну Олімпійської збірної України під назвою «Чемпіони», з яким виступив на представленні української збірної на олімпіаді в Пекіні. До того ж співак брав участь у статусних заходах: вів конкурс «Міс Україна Всесвіт 2008», у якості почесного гостя відкривав поєдинки чемпіонату світу з боксу за версією WBA. Не забув артист і про свій талант до танців, продемонструвавши його на проєкті «Танці з зірками»,  де разом з партнеркою Ксенією Горб зайняв почесне 3-є місце.  Пізніше Віталій братиме участь у багатьох ТВ-проєктах, найпомітніші серед яких – «Ігри патріотів», «Зірка + Зірка», «Народна зірка» та ін.

У 2012 році співак приймає рішення розірвати стосунки зі своїм продюсером Ігорем Кондратюком. Ставши самостійним, він продовжує творчу кар’єру і навіть виступив у ролі продюсера інших виконавців. Співак виконує нові пісні, дивує глядачів новими образами,  дає аншлагові концерти. А в 2020 році ще й зайняв посаду старшого викладача вокалу в Київській академії естрадного та циркового мистецтв.

  1. https://24smi.org/celebrity/5731-vitalii-kozlovskii.html – Віталій Козловський
  2. https://file.liga.net/persons/vitalii-kozlovski – Козловський Віталій
  3. https://www.pisni.org.ua/persons/214.html – Віталій Козловський