Українська співачка Міла Нітіч завойовує велику симпатію глядачів завдяки сильному й глибокому  голосу. Артистка випробовувала себе в багатьох музичних конкурсах і проєктах. А свій репертуар укладає лише з тих пісень, які торкаються струн її душі.

Людмила Сергіївна Нитичук (справжнє ім’я співачки) народилася 26 вересня 1990 року в селищі Стара Синява на Хмельниччині в музикальній родині. З ранніх років дівчинка захоплювалася музикою і піснею, перейнявши талант від батька й бабусі. У 8 років Міла вступила до музичної школи за класом фортепіано, а з 13 років почала серйозно займатися вокалом. Коли дівчині виповнилося шістнадцять, вона почала працювати з естрадно-симфонічним оркестром і естрадним оркестром УМВС України. Завдяки концертній діяльності одержала гарну практику в галузі співу. Та всупереч своєму таланту й захопленню музикою Міла по закінченню школи вступила до Хмельницького національного університету, де вивчала моделювання швейних виробів.

У 2008 році дівчина випробувала свою долю на проєкті «Караоке на майдані» в Києві. Завдяки своїм здібностям та підтримці глядачів стала учасницею десятого сезону телепроєкту «Шанс». Тоді Міла вийшла в фінал цієї програми, отримавши можливість записати пісню на студії Володимира Бебешка. Згодом відомий продюсер запропонував їй виступити на міжнародному конкурсі «Нова хвиля». У ході підготовки виконавиця навіть вирішила змінити зовнішність і скинула 9 кг. На цьому фестивалі артистка отримала спеціальний приз від Алли Пугачової – «Золоту зірку Алли» і премію в розмірі 50 тис.

Нині співачка продовжує брати участь у телепроєктах, дає концерти й озвучує мультфільми. Пісні виконує українською, російською, французькою та італійською мовами. Її композиції глибокі й чуттєві, що хвилюють душу і надовго залишаються в пам’яті.

У житті співачка називає себе «майже тургенівською панночкою»: любить читати й гуляти парком, цінує можливість бути наодинці зі своїми думками, надихається від сільських краєвидів.

Джерела:

  1. https://my.ua/persons/mila-nitich – Міла Нітіч
  2. http://ivona.bigmir.net/showbiz/people/313342-Mila-Nitich- – Міла Нітіч
  3. https://www.peoples.ru/art/music/pop/mila_nytych/ – Міла Нітіч