Віктор Бронюк – відомий український музикант, лідер гурту ТіК, а ще до того почесний громадянин Вінниці. Його пісні, більшою мірою жартівливі й легкі, завжди дарують посмішку і створюють гарний настрій.

Віктор Володимирович Бронюк народився 24 березня 1979 року в с. Соколова на Вінниччині. Після закінчення школи музикант навчався в Барському педагогічному училищі, тож за фахом Віктор – художник-дизайнер і вчитель праці. З роками він не забув про своє захоплення і досі продовжує малювати: вдома співак облаштував майстерню, де завжди може поринути у творчість. Крім того Віктор ще навчався у Вінницькому державному педагогічному університеті на історичному факультеті і був одним із найактивніших студентів: брав участь у всіх молодіжних концертах й очолював студентський театр естрадних мініатюр.

У 2005 році Віктор створює гурт, який невдовзі стає відомим під назвою ТіК (Тверезість і Культура). У своїй творчості артист звернувся до нового стилю, не схожого на загальноприйняті музично-стильові шаблони. У 2006 році ТіК записує дует із гуртом «Ляпис Трубецькой».  Композиція «Олені», автором якої є Віктор Бронюк, піднялася на найвищі сходинки українських радіостанцій і принесла справжню популярність гурту, а ще стала його візитівкою. Музичний колектив відрізнявся феноменальною працездатністю: було таке, що музиканти відіграли  35 концертів упродовж 2-ох місяців! У 2012 році ТіК та Ірина Білик потрапили до Книги рекордів України за те, що дали 24 концерти за один місяць. Усього на рахунку групи Віктора Бронюка 4 альбоми. Найпопулярніші пісні – «Вчителька», «Олені», «Не цілуй», «Біла хмара», «Сірожине пірожине». Крім того ТіК записав кілька пісень, присвячених воєнним подіям на Донбасі. Це сингли «ІсторіЯ» і «Запах війни». Сьогодні гурт виступає на найвідоміших фестивалях України, а також за кордоном, дає концерти в прифронтових зонах.

За характером Віктор – доброзичливий, з усіма легко знаходить спільну мову, завжди готовий допомогти і дати цінну пораду. А ще він дуже кмітливий. Удома рідні називають його «вікіпедією-енциклопедією», оскільки він знає відповіді на всі питання. У 2012 році Віктор навіть став гравцем інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» – і тричі його визнавали найкращим гравцем. А ще у тому ж році співак був посвячений у козаки.

У 2015-му році талановитий мешканець Вінниці був нагороджений титулом «Почесний громадянин Вінниці».

А ще музикант – найкращий радник у будь-яких кулінарних питаннях! Бо любить і, головне, вміє надзвичайно смачно готувати! Тож і став ведучим у шоу «Перше, друге і компот» на телеканалі ICTV. Як видно з назви, у кожному випуску Віктор готує повноцінній обід або вечерю з трьох страв, разом з тим  розповідаючи цікавинки з життя. Страви дуже прості в приготуванні, тож легко можуть бути приготовлені на домашній кухні.

Джерела:

  1. https://teleportal.ua/person/viktor-bronyuk – Віктор Бронюк
  2. https://www.obozrevatel.com/ukr/person/viktor-bronyuk.htm – Віктор Бронюк
  3. https://www.vinnitsa.info/news/viktoru-bronyuku-38-malovidomi-fakti-pro-lidera-gurtu-tik.html – Віктор Бронюк