Наталія Піро – українська модель, відома в усьому світі. 

Наталія Піро – родом з Одеси. Її справжнє прізвище – Пирожкова. В Україні Наталія Піро співпрацює з аґенствами «L-models» та «Art Podium» і з 2004 року постійно працює та живе у світових столицях моди, таких як Нью-Йорк і Париж, Мілан, Лондон, Берлін, Токіо. За кордоном Наталія одразу здобула популярність та її почали порівнювати з однією з найвідоміших моделей Лілі Коул.

Вона дефілювала в Лондоні, Нью-Йорку, Мілані та Парижі на показах Emanuel Ungaro, Jenny Packham, Naem Khan, Antonio Marras, Valentino, Dolce & Gabbana і ThereeASFOUR. Брала участь Піро і в чоловічому показі Jean Paul Gaultier осінь-зима 2007-2008.

Також в портфоліо Наташі – знамените київське шоу одного з найдорожчих дизайнерів в світі Елі Сааба: ліванець завершив 25-ий Ukrainian Fashion Week колекцією Haute Couture осінь-зима 2009.

За цей час вона вже встигла знятися для обкладинок і fashion-story Elle, Vogue, L’Officiel, Harpers Bazaar, Glamour, Marie Claire, Vanity Faire, Cosmopolitan, D Republica, Numero та з’явилася на сторінках престижного французького журналу L Egoist. Наталії вдалося попрацювати з такими відомими фотографами, як Террі Річардсон, Вінсент Пітерс, Елен Ван Анверт.

Наталія Піро була обличчям багатьох рекламних кампаній, серед яких Alberto Gaudiani, Feraud, Ray Ban, L’Oréal, MAC, Jigsaw, Kate Spade, а також брала участь у fashion-shows Akris, Ungaro, Valentino, Dolce & Gabbana, Louis Ferand та інших.

Наталія Піро стала обличчям Ukrainian Fashion Week осінь-зима 2015-2016.

Джерела:

  1. Модель Наталія Піро – нове обличчя Ukrainian Fashion Week
  2. ІНТЕРВ’Ю: НАТАЛІЯ ПІРО, супермодель
  3. ОБЛИЧЧЯ НОВОГО СЕЗОНУ UKRAINIAN FASHION WEEK – НАТАЛІЯ ПІРО
  4. Наталія Піро стала обличчям нового сезону Ukrainian Fashion Week