Ірина Кравченко – одна з найбільш відомих українських моделей.

Українська топ-модель зі світовим ім’ям Ірина Кравченко працює на всіх світових Тижнях моди. В її активі обкладинки Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, L’officiel, участь в шоу Prada, Alexander Wang, Valentino, Marc Jacobs, Chanel, Nina Ricci і багатьох інших.

Народилася 19 листопада 1987 року в Запоріжжі. Після школи дівчина вчилася в університеті на кафедрі комп’ютерного дизайну, а після його закінчення працювала вчителем малювання в приватній школі. У модельний бізнес Кравченко потрапила завдяки випадку. Ірину помітили і запросили в відоме українське агентство L-Models.

Насамперед Іра уклала контракт з одним з кращих модельних агентств світу – Ford. Саме там її навчили усім азам модельного бізнесу. Її дебютний Тиждень моди розпочався з відкриття показу Alexander Wang.

Починаючи з 2013 року фото Ірини неодноразово прикрашало сторінки Vogue в різних країнах світу, і саме Кравченко стала першою українською моделлю, яка з’явилася на обкладинці українського Vogue.

Модель добилася великої популярності на модельному терені і стала однією з найбільш затребуваних манекенниць у закордонних дизайнерів. Вона дефілювала на показах найвідоміших модних будинків. На Тижні моди в Нью-Йорку її можна було зустріти на подіумах Marc Jacobs і Victoria Beckham. У Мілані модель співпрацювала з Jil Sander, Prada і Roberto Cavalli. А в Парижі дефілювала на показах Chanel, Miu Miu, Kenzo та Valentino.

Дівчина користується величезною популярністю не тільки як манекенниця, але і як фотомодель. Завдяки цікавій зовнішності і пробив його погляду, вона привертає фотографів з усього світу. Так, її фото прикрашали сторінки Harpers Bazaar, V Magazine, W Magazine, Another, Numero, Interview.

Крім цього, Ірина дуже затребувана під час зйомок рекламних кампаній. У 2015 році її фото прикрашали рекламу джинсового марки Diesel, а також всесвітньо відомого бренду Philipp Plein.

В 2016 році її запросили стати обличчям української Тижня моди.

Джерела:

  1. Супермодель по-українськи: як проходять модельні будні Ірини Кравченко
  2. Історія успіху Ірини Кравченко, самої затребуваної української моделі
  3. Ірина Кравченко (Irina Kravchenko)
  4. Українська модель Ірина Кравченко