Дарія Вербова  — канадська модель українського походження, входить до десятки найоплачуваніших моделей світу.

Сім’я Вербових родом з України. Дарина народилася 19 листопада 1983 року в Польщі. Їй було менше трьох років, коли родина переїхала до Канади.

Перші кроки в модельному бізнесі зробила в 14 років, перемігши на місцевому конкурсі, і рік після цього працювала в студії «Susan J. Model & Talent », пізніше уклала контракт з відомим агентством Elite Models. У 2002 році Дарина повернулася до Канади з Мілана, планувала вступити до університету, але з січня 2003 року її кар’єра пішла в гору.

Успіх прийшов, коли Дарії майже виповнилось 20 років. На неї звернули увагу під час показів «Осінь-зима» 2003 року. Впізнаваною моделлю Дарію зробила реклама відомого аромату від Lancôme — «Hypnose». Дарія брала участь в рекламних компаніях таких відомих брендів як Yves Saint-Laurent, Versace, Louis Vuitton, Gucci, Prada, Pepe Jeans, Roberto Cavalli, Hermès, Chanel.

У 2005 році газета «Нью-Йорк Таймс» назвала її моделлю № 1 у США, журнал «Paris Match» подарував Дарії титул «Обличчя року», а журнал «Marie Claire» — титул «топ-модель року». У 2007 році увійшла в десятку найбільш оплачуваних моделей світу. У вересні 2008 року Дарії Вербовій відкрили зірку на Канадській алеї слави в Торонто. Цього ж місяця виходила на подіум у 55 показах і встановила рекорд за кількістю дефіле за сезон.

У 2009 році Вербова з’явилася на обкладинках французького та іспанського журналів «Vogue». Активне співробітництво з міжнародним брендом продовжилося і пізніше.У 2010 році взяла участь у рекламній кампанії бренду «Stefanel».  За підсумками 2010 року Вербова посіла 8-е місце в списку найбільш високооплачуваних супермоделей світу.

У 2011 році вона стала обличчям відомого календаря «Pirelli» в античному фотоколажі Карла Лангерфельда на 2011 рік. У 2014 році Вербова стала обличчям рекламної кампанії Будинку «Balenciaga» та ювелірної марки «Tiffany & Co», а у 2015 — «Salvatore Ferragamo».

Джерела:

  1. 10 українських топ-моделей, що відомі у всьому світі
  2. Дівчина тижня. Українка Дарина Вербова – одна з найоплачуваніших моделей світу
  3. ДАРИНА ВЕРБОВА: БІОГРАФІЯ
  4. Тренди 2015: сонячна реклама Salvatore Ferragamo
  5. Модель Дарья Вербова