Алла Костромічова — найвідоміша українська модель, яка змогла закохати в себе цілий світ. 

Виросла в Севастополі. Вступила до Севастопольського національного технічного університету. Коли Алла Костромічова вчилася на другому курсі, одне з найпрестижніших модельних агентств Мілана запропонувало дівчині співпрацю. Компанія «Why Not» побажала підписати з нею контракт. Аллі довелося поєднувати зйомки та навчання.

У 2008-му році Алла Костромічова вперше вийшла на подіум. Її дебют відбувся на показі колекції «Colette Dinnigan».

Закінчивши університет з червоним дипломом за фахом «Медична електроніка», підписала контракт з міжнародним агентством «Women» і полетіла в Нью-Йорк. У свій перший сезон зробила 55 топових показів, відкрила «YSL» і «Alexander McQueen», співпрацювала з «Lanvin», «Christian Dior», «Bottega Veneta», «Hermes», «Balenciaga», «Calvin Klein», «MaxMara», «Roberto Cavalli», «Valentino», «Dolce & Gabbana», «Givenchy», «Nina Ricci» та іншими.

Також українка – частий гість на обкладинках провідних модних глянців Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle.

У 2013 році відкрила власну модельну агенцію «Kmodels»,яка допомагає знаходити молоді таланти та відкриває їм світ моделінгу. У 2014 році Алла Костромічова стала ведучою телешоу «Супермодель по-українськи» (а з 2018 року – «Топ-модель по-українськи»). У 2018 році створила табір модельної спрямованості для підлітків «Models Camp».

Джерела:

  1. Алла Костромічова
  2. Алла Костромичева
  3. Алла Костромічова
  4. АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА