Світлана Бевза  — українська дизайнерка, модельєрка та власниця бренду BEVZA.

Мінімалізм, простота, чуттєвість, акуратність аристократизму – основні риси бренду. Строгий витончений крій. “Чисті” лінії. Монохромні речі. Елегантність.

Закінчила Київський національний торговельно-економічний університет та Київський національний університет технологій та дизайну.

З 2006 року, згідно з графіком світової фешн-індустрії, BEVZA демонструє сезонні колекції в рамках Українського Тижня Моди двічі на рік. З 2007 року колекції прет-а-порте також представлені в мультибрендових бутіках США, Росії, Великої Британії, Китаю, в престижному шоу-румі Мілану, а також в багатьох містах України.

Друга лінія бренду BEVZA LIGHT стартувала у 2009 році. З 2011 року дізайнер брену Світлана Бевза починає створювати 4 повноцінні колекціі на рік.

Світлана Бевза була обрана «Кращим дизайнером жіночого одягу» за версією BEST FASHION AWARDS 2013. У 2014 році колекції бренду BEVZA були представлені у відомому світовому рітейлері Opening Ceremony.

У листопаді 2018 року вона отримала нагороду «Дизайнер року в Україні» від Elle Style Awards. У листопаді 2019 року Світлана перемогла в номінації «Кращий дизайнер жіночого одягу» премії Best Fashion Awards. У травні 2019 року зірка «Гри престолів» Софі Тернер вийшла заміж в сукні-комбінезоні від Світлани Бевзи.

Український дизайнер Світлана Бевза долучилась до допомоги медикам на період карантину. На своїй сторінці в Instagram вона повідомила, що тепер зосередиться на виробництві захисних костюмів для медичних працівників, які буде відшивати безкоштовно.

Джерела:

  1. BEVZA
  2. Кращими дизайнерами України оголосили дружину Омеляна і авторів костюмів дружини президента
  3. СВЕТЛАНА БЕВЗА
  4. ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ELLE STYLE AWARDS 2018
  5. СВІТЛАНА БЕВЗА ЗАПУСТИЛА ВИРОБНИЦТВО МЕДИЧНИХ КОСТЮМІВ
  6. Відома українська дизайнерка шитиме форму для медиків