Віктор Анісімовталановитий український модельєр одягу.

Відмінні риси стилю модельєра – мілітарі, спорт, моделі-трансформери, складні конструкції. Спідниця може перетворитися в штани, капюшон – в шарф, рукава можна відстібнути, а кишеню зробити сумкою. Анісімов не обмежує ні свою фантазію, ні креативність своїх клієнтів. Для кожної колекції Анісімов сам розробляє взуття та аксесуари, в яких завжди можна дізнатися почерк дизайнера.

Майбутній дизайнер закінчив інститут фізкультури в Ленінграді. Віктор Анісімов орієнтований на пошиття чоловічого одягу та взуття, але в його колекціях також зустрічаються моделі для жінок і дітей. У 1997 році його спільна колекція з дружиною Лією Хмарою «Плаття з вішалок» відкрила перші «Сезони Моди» в Україні. Дизайнер бере участь на тижнях моди в Україні, Росії та Мілані з 1997 року.

За межами України Віктор відзначився на міжнародному конкурсі “Золотий гудзик”, на якому представив свою колекцію “Трансформери” і отримав Гран-прі.

У 2005 році на Київському подіумі глава журі Пако Рабанн віддав своє серце українському дизайнеру Віктору Анісімову. А вже в 2006 року на Ukrainian Fashion Week бида презентована перша колекція нового бренду WAWA.

2010 року Віктор Анісімов працює над створенням власного бренду – “9.5”. Мета цього бренду – пошив дизайнерського одягу за демократичними цінами і поширення її на всю Україну.

Дизайнер Віктор Анісімов, надихнувшись історією і філософією футбольного клубу «Шахтар», розробив прототипи для нового бренду 1936 (названого на честь року заснування клубу). Перша колекція тисяча дев’ятсот тридцять шість осінь-зима 2020/2021 складається з 36 моделей: верхній одяг, спортивні костюми, плащі-кімоно, футболки, худі і аксесуари. З них 19 моделей – речі-трансформери, які адаптуються під динаміку сучасного світу і способу життя. У першому рекламної кампанії бренду разом з дизайнером знялися Євген Коноплянка, Микола Матвієнко, Мораес, Марлос, Олександр Денисов, Володимир Дантес, Степан Казанін, Данило Анісімов, Михайло Пікалов і Гера Денисов.

Джерела:

  1. Дизайнер Виктор Анисимов и ФК «Шахтер» запустили совместный бренд 1936
  2. ANISIMOV VIKTOR
  3. О БРЕНДЕ
  4. Віктор Анісімов
  5. Виктор Анисимов (Anisimov) – украинский модельер одежды.