Анастасія Іванова – відомий український дизайнер. Особливістю її бренду Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova є те, що дизайнер створює тільки сукні.

Іванова Анастасія народилась 16 липня 1985 в Бердичіві (Житомирська область).  Творчий шлях Анастасії почався з хобі: отримуючи першу вищу освіту на економічному факультеті, вона створювала одяг для себе і своїх друзів. Бажання розвивати свої дизайнерські навички призвело Анастасію в Університет дизайну. З часом захоплення модою переросло в професію і – за сумісництвом – в улюблену справу.

У 2011 році Анастасія отримала диплом найпрестижнішої школи дизайну в світі – Instituto Marangoni Paris, випускниками якої є такі знамениті модельєри, як Franco Moschino, Domenico Dolce, Allessandra Fachinetti, Stephano Gurriero і багато інших.

Власний бренд Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova дизайнер створила в 2006 році. У 2008 році Анастасія відкрила виробництво, ще через рік – шоу-рум в Києві. За роки свого існування бренд Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova став одним з найпопулярніших в Україні. Незвичайна назва бренду з’явилося завдяки античної міфології. “Богиня ночі Місяць вважалася покровителькою всіх жінок, яка давала їм необхідну енергетику, наповнювала жіночністю, привабливістю і мудрістю”, – розповідає Анастасія.

Головна особливість бренду Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova в тому, що дизайнер створює тільки сукні! Ніяких брюк ви не побачите ні в колекціях, ні в гардеробі самої Анастасії Іванової, адже дизайнер переконана, що тільки в сукні або спідниці жінка може повністю розкритися і бути щасливою.

Серед зіркових клієнток бренду – Олеся Стефанко, Ольга Сумська, співачки Alyosha, ILLARIA, LILU, Оля Полякова, Анна Добриднєва, “Гарячий шоколад”, Соломія Вітвіцька та Валерія Черненко. Свій грандіозний титул “Перша віце-міс Всесвіт-2011” Олеся Стефанко завоювала саме в сукнях бренду Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova!
З 2010 року дизайнер постійно бере участь в Українському тижні моди, її колекції регулярно можна бачити на різних українських fashion-показах і модних шоу.

У 2012 році Анастасія Іванова успішно представила колекцію на виставці prêt-a-porter White Milano. У початку 2013 року бренд Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova представив колекцію осінь-зима 2013 на престижній міжнародній виставці Who’s Next Paris. У липні 2013 року Анастасія знову продемонструвала свою колекцію в столиці світової моди, взявши участь в найбільшій модною виставці Who’s Next Pret-a-Porter Paris 2013. У жовтні колекція Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova була представлена ​​на Tokyo Fashion Week. У 2015 році покази дизайнера відбулися в Чикаго і Лос-Анджелесі. Анастасія вивчала Fashion Global Marketing в Fashion Institute of Technology (FIT) in New York. Одяг Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova продається в багатьох мультибрендових магазинах України, а також в Росії, Франції, Італії, Швейцарії.

Джерела:

  1. Анастасия Иванова (Anastasiya Ivanova)
  2. Дизайнер Анастасия Иванова: «Женщинам нужны платья, а не джинсы»
  3. «КОРОЛЕВА ПЛАТЬЯ» АНАСТАСИЯ ИВАНОВА ПРЕЗЕНТОВАЛА КОЛЛЕКЦИЮ SS 2020
  4. Анастасия Иванова
  5. О дизайнере