Оксана Полонець – українська дизайнерка та власниця бренду ексклюзивного вишитого вбрання. Її марка одягу отримала визнання не тільки на Батьківщині, але й далеко за межами. Свої колекції представляє на різних виставках, фешн-шоу та iнших “зіркових” заходах.

Бренд розпочав свій шлях ще у 2003 році. Спочатку це була невеличка “студія”, розміщена в квартирі. Всі замовлення Оксана виконувала самотужки. Та за час роботи бренду тут зібралась першокласна команда професіоналів, завдяки якій кожна панянка може створити собі образ до смаку.

Натхнення Оксана черпає в давній українській вишивці. Найбільше полюбляє квіткові мотиви Поділля та Центральної України. На її творіннях розцвітають маки, волошки, соняхи, що додає образу вишуканості, жіночності та ніжності.

Оксана Полонець творить у власному неповторному стилі, тому її речі відразу вирізняються серед інших. Їх можна легко впізнати за такими особливостями: сміливі кольорові поєднання (крім традиційного для вишиванок білого кольору тканини дизайнерка використовує також яскраві жовтий, зелений, вишневий, насичений синій та інші цікаві відтінки); продуманий крій, легкі тканини та переважаюча довжина «максі», завдяки чому кожна сукня виглядає дуже жіночною; і звичайно, головною родзинкою вбрання від Оксани Полонець є фантастичне оздоблення у вигляді розкішної вишивки!

Ідея створювати одяг в етно-стилі зародилась у 2007 році. Оксану попросили пошити сукню для Марії Черкунової, яка брала участь в конкурсі “Королева світу” (“Queen of the World”). Це був народний костюм сучасного крою з розписом та ручною вишивкою. Із завданням команда справилась на всі 100%, а українки, надихнувшись цим образом, одразу й собі захотіли чогось схожого.

У 2015 році покази Оксани Полонець відбулися в Чикаго та Нью-Йорку. Її одяг вже має постійних клієнтів, серед них – селебрітіс та фешн-інфлуенсери. Колекції для дизайнерки мають особливий сенс, адже кожна деталь гардеробу наповнена своєю філософією. А головна мета пані Оксани – продемонструвати легкість, позитив та вишукану красу.

Одним з багатьох важливих досягнень Оксани Полонець є поява її суконь на червоній доріжці церемонії кінонагород «Оскар 2016».

У 2017 році її бренд нагородили  “Золотим знаком якості національних товарів та послуг”.

У вересні 2018 року талановитій дизайнерці  вручили відзнаку «COSMOLADY Awards-2018» за значний внесок у розвиток і популяризацію української культури у світі.

Джерела:

  1. ТОП-7 УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ, ВІДОМИХ У СВІТІ
  2. ОКСАНА ПОЛОНЕЦЬ: СУКНІ, ЩО ВРАЖАЮТЬ КРАСОЮ!
  3. ДИЗАЙН-СТУДІЯ ОКСАНИ ПОЛОНЕЦЬ: ГАРМОНІЙНЕ ПОЄДНАННЯ СУЧАСНИХ ТЕНДЕНЦІЙ ТА ВІКОВИХ ТРАДИЦІЙ
  4. Історія успіху: сукні і харизма Оксани Полонець зачарували тернополянок (фото, відео)