Андре Тан один з найбільш комерційно успішних дизайнерів України і постійний учасник Українського тижня мод. Він створив і запатентував власний напрям «інтелектуальної моди» – Smart Couture. А його ім`я стало брендом, який представлений по всьому світу.

Андре Тан (Андрій Миколайович Тищенко) — український модельєр і дизайнер одягу. Народився в Слобожанському на Харківщині. З дитинства мріяв про кар’єру головного редактора модного журналу «Ізабель» і за декілька років розмалював понад п’ятдесят шкільних зошитів, придумуючи ескізи для свого майбутнього видання. У 11 років почав займатися на курсах крою та шиття. Тоді ж придумав псевдонім Андре Тан (Андре — від імені Андрій, Тан — абревіатура прізвища, імені та по-батькові). 1998 року вступив на факультет моделювання Харківського текстильного технікуму. Колекції Аndre TAN були відмічені багатьма модними виданнями. Дизайнер отримував за них престижні Гран-прі і цікаві пропозиції. Андре не упускав ні єдиної можливості удосконалити свою майстерність. Історію своєї першої колекції Андре Тан згадує практично в кожному інтерв`ю: «Грошей не було, і я запропонував знайомим моделям операцію: вони дали мені гроші на тканину. А я подарував дівчатам всі речі, які їм сподобалися».

Нагороди. Аndre TAN є володарем безлічі призових місць і Гран-прі, одне з яких на фестивалі «Київський подіум» він отримав від самого Paco Rabanne . Крім того, Андре занесли в книгу рекордів Гінесса України як наймолодшого і перспективного дизайнера країни. Але зірці Андре належало розгорітися ще яскравіше.

Андре підкорив модний світ свіжістю погляду і новими неординарними рішеннями. Дизайнер зізнається, що на його світогляд зробила величезний вплив індійська філософія і практика саджа-йоги. Багато клієнтів Аndre TAN упевнені: одяг цього бренду несе позитивну енергію і приносить успіх.

Після закінчення технікуму, Андре поступив в Київський університет технології і дизайну. Під час навчання він встиг попрацювати стилістом Нового каналу, відкрити власну дизайн-студію в Києві і створити колекцію одягу для співачки Руслани на конкурс Євробачення 2005. Широкі маси дізналися про Андре завдяки проекту «Жертва моди» на Новому каналі. Незабаром його запросили працювати як стиліста популярного телевізійного шоу «Шанс» на телеканалі Інтер. Модельєр брав участь у проекті “МодельXL”.

Талант Андре привів його навчатися на фабрику «Hugo Boss» в Німеччині і в St.Martins college of Art – Лондон. Саме тому летючі, божествені образи Андре Тана поєднують в собі комфорт і практичність.

Джерела:

  1. ТОП-7 УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ, ВІДОМИХ У СВІТІ
  2. Провідні вітчизняні модельєри
  3. Андре Тан