Ярема Проців – член Національної спілки фотохудожників України, фотохудожник Міжнародної федерації фотомистецтва, власник медалей, дипломів, почесних стрічок міжнародних і національних фотосалонів.

Народився 31.03.1962 року в м.Буськ Львівської області. З 1989 року проживає у м.Коломиї. Працює у фотостудії “Позитив” в Івано-Франківську.

Ярема Проців –  учасник фотовиставок в Україні, Росії та міжнародних фотосалонів у Австрії, Англії, Аргентині, Бельгії, Болгарії, Бразилії, Гонконгу, Голландії, Данії, Іспанії, Італії, Канаді, Німеччині, Франції, Сингапурі, Туреччині, Росії та Японії. Його роботи зберігаються у приватних колекціях Канади й України, у фондах фотоасоціації Валенсії та Сарагоси (Іспанія) та Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.

Нагороди:
Золота та срібна медалі AFIAP
Золота медаль PSA (Фотоасоціація США)
Золоті трофеї Гонконгу та Макао
Бронзова медаль КНР
Срібна медаль “Гаучо” Аргентина

Окрім творчої діяльності, багато часу і зусиль приділяє роботі зі своїми учнями як у фотошколі «Фотохудожник». Фотошкола працює вже близько десяти років, а це щорічно два випуски по 15-20 осіб. Дехто з випускників фотошколи поповнили ряди знаного народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці та обласної організації Національної спілки фотохудожників України. 

Джерела:

  1. История украинской фотографии XIX-XXI века [Текст] : Научно-популярное издание / Трачун, Александр Иосифович. – Київ : Балтія-Друк, 2014. – 255 с.
  2. Ярема ПРОЦІВ
  3. Фотограф і художник: Ярема Проців представив виставку фотоживопису
  4. Ярема Проців та його учні запрошують на виставку
  5. Ярема ПРОЦІВ: «Фото – це свого роду молитва»