“Творчість дозволяє собі багато помилятися, але мистецтво знає, які з цих помилок слід зберегти” (Скотт Адамс)

16 квітня у відділі мистецтв відбувся концерт, приурочений до Всесвітнього дня голосу та Всесвітнього дня творчості. Концертну програму було відкрито уривком із театральної постановки  п’єси В. Шекспіра “Ромео та Джульєтта”, представлену Віталієм Юрченко (Ромео) та Анастасією Дзюбак (Джульєтта), які є учасниками театральної студії “Первоцвіт” (сзш № 279) – Лауреата міських та всеукраїнських театральних конкурсів (художній керівник – Гаджилова Олена Валентинівна).

У концерті також звучали інструментальні композиції, пісні та вірші у виконанні студентів Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, а саме: Давида Пуйди, Анастасії Кульчицької, Анастасії Ліщенко та Анастасії Левченко.

Це було яскраво, талановито та дуже достойно! Дякуємо нашим учасникам концерту та їх викладачам: Шевченко Аллі Анатоліївні – зам. директора коледжу по виховній роботі та Панасюк Ларисі Володимирівні – художньому керівникові самодіяльності коледжу, Гаджиловій Олені Валентинівні – художньому керівникові театральної студії “Первоцвіт”!