У суботу, 12 березня 2016 року, бібліотека відділу мистецтв «Молода гвардія» запрошує всіх бажаючих на концерт української ліричної пісні, який відбудеться до Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка. 

Захід розпочнеться о 14:30. У концертній програмі візьмуть участь МИХАЙЛО СЕЛЕЗНЬОВ (баритон) – викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, ЛАРИСА ЛАБІНЦЕВА (партія фортепіано) –лауреат міжнародних конкурсів, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Головною метою заходу є вшанування і популяризація засобами мистецтва творчої спадщини великого Кобзаря. В цей нелегкий для країни час нове покоління України черпає натхнення і надію у творчості великого поета. В історії світової культури є чимало титанів Духу. Тарас Шевченко – один із них. Адже його творчість – це найвища академія українського народу, у якій акумульовано минуле, прийдешнє та майбутнє.

Запрошуємо всіх бажаючих! Вхід безкоштовний.