EV_heart_v07.6_asbДива трапляються нечасто, але все ж таки трапляються. Ну от як з відбором на Євробачення 2016 від України – коли 5 з 6 фіналістів це ті виконавці, які грають цікаву музику, за яких щиро хочеться проголосувати і за яких, зрештую, просто не соромно.
Ясна річ, що канал СТБ від цього не стане кращим, а шоу – бізнес залишиться шоу – бізнесом. Просто «лед тронулся» і мільйони людей дізнались про те, що до цього знали кілька тисяч відданних фанатів – що музика є і може бути іншою – і музика – це не лише фіналісти найграндіознішого шоу X-factor, це зовсім друга величина. На поверхні з’явилась глибина і хочеться вірити, що вона там залишиться не на один день. А навіть якщо так – то це просто шанс дізнатись через SunSay, Джамалу, Pur:Pur, Hardkiss, Brunettes shoot Blondes про їхніх колег по музичному цеху – Вагоновожатих, Atomic Simao, Blooms Corda, Fontaliza, Один в Каноэ…та їх насправді безліч. Дійсно класну музику варто шукати самим, вона аж ніяк не постукає до Вас в двері. Але цього року сталось так, що постукала – і це здорово.
21 лютого стане зрозуміло хто буде представляти Україну на Євробаченні в Швеції, на фоні інших учасників Sun і Джа виглядають явними фаворитами. І якщо пісня першого більш універсальна і зрозуміла для Європи, то композиція Джамали все таки ближча тут, ніж там. Як складеться, дізнаємось зовсім скоро. Тут дійсно є за кого вболівати.

P. S. Цільки б не було форс – мажору у вигляді НеАнгелов на першому місці))