Сьогодні День народження фанково – неперевершеного та слеп – невтомного Флі – всім відомого басиста Red Hot Chili Peppers, без якого і Перці не були б Перцями!)
1. Його справжнє ім’я – Майкл Балзарі, а «флі» значить «блоха» і це прізвисько прикріпилось до музиканта ще в дитячі роки і було пов’язе з тим, що він не міг рівно всидіти на місці.

https://youtu.be/rUH-VVguH1c
2. Флі народився в Мельбурні (Австралія), однак після розлучення батьків залишився з мамою, котра вдруге одружилась, а вітчим перевіз родину до Лос – Анжелесу.
3. Той таки вітчим хоча й зловживав алкоголем, однак відкрив для Флі джазовий музичний світ, ознайомивши його з творами Луі Армстронга, Майлза Девіса та інших.
4. Флі був настільки вражений джазовою музикою, що почав освоювати гру на трубі і брати участь в джазових джемах.

5. Знайомство з Ентоні Кідісом – майбутнім вокалістом та автором текстів RHCP розпочалось з бійки, проте зовсім скоро Флі та Кідіса поєднала любов до музики і вони стали найкращими друзями.
6. Інший друг Флі та один із засновників Red Hot Chili Peppers– Хілел Словак відкрив для нього панк – рок та гру на бас – гітарі.


7. Перший диск Перців вийшов 10 серпня 1984 року – на ньому було більше дурощів, аніж самої музики, якщо його і можна слухати – то заради басових партій Флі.
8. Після запису третього альбому, група знаходилась на межі розпаду – від героїнового передозування помер Хілел Словак, а тодішній ударник Джек Айронс покинув RHCP. Проте Флі та Кідіс знайшли вихід – вони взяли до гурту нового гітариста Джона Фрушанте, а за барабани Чада Сміта. Так утворились «класичні» Перці.
9. Blood Sugar Sex Magic – 5 альбом, проданий тиражом 13 млн. копій. Саме після його виходу команда стала відомою на весь світ, а Фрушанте вперше покинув RHCP, не справившись з несподіваним потоком популярності.
10. В 1998 році виключно стараннями Флі до групи повернувся колишній гітарист Джон Фрушанте, а вже наступного року був випущений Californication – платівка, котра піднесла RHCP на музичний Олімп.


11. В 2011 році вийшов на сьогодні поки що останній альбом Перців, на ньому басові партії Флі звучать водночас агресивно та мелодично, як, власне і завжди.