OLYMPUS DIGITAL CAMERA12 березня 2015 року у відділі мистецтв бібліотеки «Молода гвардія» відбулось заняття з профорієнтації.
Проект для учнівської молоді під назвою «Планування кар’єри. Максимум користі, мінімум помилок» реалізується у рамках співпраці з Київським міським центром зайнятості.
Під час заняття учнів повідомили про важливість та відповідальність вибору майбутньої професії, від якого залежить надзвичайно багато: і матеріальний достаток, і коло спілкування, і інтереси, і щастя в житті.
Учнів 9-Б класу, за допомогою профорієнтаційних ігор, познайомили з широким різноманіттям професій та їхніми особливостями.
Заняття проходило в інтерактивній формі. Профконсультанти провели такі ігри, як: Най..най..професія», «День із життя…», «Професія на букву», «Професійні середовища», «Асоціації про професію» та інші.
Співпраця між Міською молодіжною бібліотекою та Київським міським центром зайнятості в черговий раз довела свою ефективність.
Профорієнтаційні зустрічі в інтерактивному форматі дозволять молоді зробити виважений вибір у професійному самовизначенні.