5Не викинь книгу на смітник!
Її віддай в бібліотеку,
Бо книга – скарб, у ній для тебе
Думок і висловів квітник.
Кохання, радість, смуток, біль…
А ще – невидані простори
Письменник відкриває в ній.
Тож, дурно книгу не змарнуй,
В бібліотеку подаруй!

Незважаючи на потужну конкуренцію з боку новітніх електронних носіїв інформації, книга і досі залишається «найкращим подарунком» для багатьох людей . Утім, досить часто, цілі колекції цінної літератури роками припадають пилом, виконуючи роль декорацій у домашньому інтер’єрі їх власника.
Нове життя книгам подарував киянин, який презентував деякі видання з особистої книгозбірні. Днями із щедрих рук постійного відвідувача закладу, працівники бібліотеки прийняли 4 книги, які користуються підвищеним попитом серед читацької аудиторії нашого відділу.
Даний дарунок не є випадковістю, оскільки нова тематична виставка бібліотеки під назвою «Малюємо легко і вільно!», викликала неабиякий інтерес у відвідувачів, а також стала поштовхом до передачі цінних книг до загального користування.
Шановні читачі! Колектив відділу мистецтв від щирого серця дякує усім відвідувачам, які допомагають в поповненні та збагаченні книжкового фонду бібліотеки. Запевняємо, що кожне видання займе гідне місце у фонді нашої книгозбірні та обов’язково буде корисним читачам.