OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ суботу, 17 травня, у Києві відбулось святкування 12-ї річниці Дня Європи. Це особливе свято, яке сповнене історичного та державотворчого значення, адже протягом останніх місяців мільйони наших громадян висловили непереборне прагнення бачити Україну частиною європейської спільноти.
В одному із загальноміських заходів взяла участь Молодіжна бібліотека «Молода гвардія». Свято проходило під назвою «Бібліотека під відкритим небом».


Ініціатором проведення цієї акції виступили Українська бібліотечна асоціація (УБА) спільно з Гете-інститутом в Україні. До проекту долучилися відомі культурні центри та бібліотеки, які вирішили об’єднатися, щоб провести захід бібліотечного спрямування для популяризації читання та привернення уваги громадськості до послуг, які надають сучасні бібліотеки.
Відтак, Молодіжна бібліотека «Молода гвардія» презентувала цілий спектр цікавих послуг, які можуть отримати усі бажаючі. Мешканців столиці ознайомили з останніми поповненнями книжкових фондів та розповіли про даний культурний осередок, на базі якого організовуються гуртки творчості, проводяться семінари, тренінги, навчання тощо.
Весело провели час і дітлахи. Для них працівники бібліотеки влаштували в майстер-клас у формі ігр. Задоволення отримали понад 30 осіб. Інформацію про діяльність бібліотеки отримали понад 400 відвідувачів ботанічного саду.