Що може викликати сильне враження і навіть захоплення від побаченого? Звичайно ж досконала, майже ніким не перевершена майстерність. Такою була презентація художньої вишивки, автор якої Ушеренко Ганна Михайлівна , заслужена майстриня народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Затамувавши подих, слухали розповідь і демонстрацію робіт майстрині учні спеціалізованої школи №7 Солом’янського району м. Києва.
Демонструючи різні види техніки вишивання, якими володіє досконало, вона розповіла про свій творчий шлях, що був наповнений цікавими зустрічами: сім президентів мають честь носити її вишиванки, із них і американський-Білл Клінтон. Серед її робіт є серія відтворених сорочок гетьмана Полуботка, зворушливо дякував їй М.Легран. Демонстрація мистецтва вишиванок-це демонстрація прекрасного. До цього прагне доторкнутися кожен, що і відбулося насправді.
А перукарі! Вони теж майстри краси. Практичне заняття, яке стало майстер-класом, не залишило байдужим навіть юнаків. Презентація викликала у всіх присутніх велике зацікавлення і неабияке захоплення.
Сподіваємось, що отримана інформація, побачене, почуте допоможе старшокласникам у пошуках і виборі майбутньої професії і серед них з’являться майбутні модельєри Михайло Воронін та перукар Вячеслав Дюденко. Успіхів їм на творчій ниві!!