shateley_afisha12-13 травня 2014 року о 15: 00 у відділі мистецтв Молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» відбуваються літературні читання «Гра в міста» («Игра в города»).
Ініціатива проведення читань належить київській поетесі Єві Шателей та московським поетам, які започаткували традицію щорічних зібрань поетів, присвячених темі міст і зокрема їхніх улюблених міст. Цього року митці вирішли вкотре зібратися, або відпочити морально від політичних подій і показати, що поезія і музика – справжня міжнародна, об’єднуюча мова.
«Гра в міста» у бібліотеці цього разу дводенна, представлені автори з Києва, Москви, Ніжина, Переяслав-Хмельницього, Сум, Харкова, Донецька та інших міст. Вони читають не лише вірші, а й прозу та виконують пісні власного авторства.
З прізвищ, уже відомих на теренах СНД, згадаємо киян Вадима Волкова, Наталю Бельченко, Тетяну Аінову та Юлію Шекет. Багато з них не лише поети, а й популязатори мистецтва у своїх містах.
Кожна «Гра в міста» – це спілкування про те, якою є роль міст в нашому житті, як пов’язані поняття «культура», «цивілізація» та «мегаполіс».
Організатори висловлюють подяку Молодіжній бібліотеці за підтримку та надане затишне приміщення.