CIMG0249Пам’яті великого Кобзаря присвячена художня виставка, відкриття якої відбулося у відділі мистецтв МСМБ «Молода гвардія».
Господар виставки – син заслуженого художника України Сліпченка Миколи Федоровича. У приватній колекції Сліпченка Володимира Миколайовича роботи батька на тему творів Шевченка. Справжній художник не може не писати про українського генія, натхненно готувались до вшанування Кобзаря графічні портретні роботи та роботи на тексти поетичних творів.
Знайомство з творами художника викликало значне зацікавлення у присутніх, що спричинило живе спілкування, обговорення.

Це і чудова розповідь Олени Слободянюк, наукового співробітника Національного музею Тараса Шевченка; і художнє читання віршів Анастасією Макаренко. Поглибив аналіз Шевченківських мистецьких творів журналіст Зубар Анатолій Мілентійович. Свій творчий вклад внесла і скульптор Рубан Олександра Юріїна. Спілкування на тему творів супроводжувалось постійними жвавими розповідями Володимира Миколайовича.
Є сподівання, що зустріч збагатила гостей виставки . Кого зацікавила інформація, запрошуємо відвідати виставку! Отримаєте естетичне задоволення !!!