У відділі мистецтв МСМБ «Молода гвардія» в рамках співпраці з Київським міським центром зайнятості відбувся профорієнтаційний урок для учнів 9-го класу з метою формування в молоді необхідних знань та мотивації усвідомленого вибору майбутньої професії.
Профорієнтаційний проект під назвою «Планування кар’єри. Максимум користі, мінімум помилок», а також профорієнтаційні ігри мають на меті розширити уявлення учнівської молоді про світ професій та їх особливості, ознайомити з правилами та помилками у виборі професії, сприяти формуванню загальної готовності до побудови професійного плану.

В інтерактивній ігровій формі відбулася друга зустріч зі школярами. Їм було запропоновано долучитися до наступних захоплюючих вправ та ігор: «Най..най..професія», «День із життя…», «Професія на букву» та ін.
Враховуючи реалії сьогодення, а також низьку затребуваність деяких професій надзвичайно важливо, аби підлітків зі шкільної лави готували до професійного самовизначення та вибору в майбутньому успішної професії.
Завдяки ефективній співпраці та партнерству Міської молодіжної бібліотеки з Київським міським центром зайнятості столичній молоді відкриваються все нові можливості та перспективи вдалого професійного вибору.
Заняття спрямовані на професійне самовизначення школярів проводитимуться і надалі.