???????????????????????????????

Профорієнтація школярів є одним із основних напрямків роботи служби зайнятості. Мета роботи – це перш за все інформування школярів про світ професій та допомога при визначенні майбутньої спеціальності.
Минулого тижня у відділі мистецтв МСМБ «Молода гвардія» відбувся профорієнтаційний урок для учнів 9-го класу  з метою формування в молоді необхідних знань та мотивації  усвідомленого вибору майбутньої професії.
Працівники Київського міського центру зайнятості провели для школярів 9-Б класу школи № 7 ім. М.Рильського перше заняття із трьох запланованих з навчального курсу «Планування кар’єри: максимум користі, мінімум помилок».
Перед кожним старшокласником по завершенню шкільного навчання стоїть нелегке рішення. А саме вибір спеціальності, професії та власного життєвого шляху. І від вдалого вибору залежить дуже багато. Оскільки, як стверджував великий китайський філософ Конфуцій, «Знайдіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».
За допомогою спеціальних методик працівники Центру зайнятості намагалися допомогти дітям розібратися в питанні вибору професій та їх актуальності на ринку праці в сучасних умовах. Інтерактивна презентація, вікторина з питаннями, які характеризують певну професію, неабияк зацікавили дітей.
Крім того, фахівці запропонували всім бажаючим пройти експрес-тестування на виявлення схильностей до певного роду занять, яке допомогло визначити яка професія максимально підходить конкретній людині  з урахуванням її задатків, здібностей і талантів.
«Ми хочемо допомогти дітям зробити правильний вибір у житті, адже існує багато цікавих, творчих, необхідних професій  і їм лише потрібно вибрати ту, яка до душі, яка зробить їх щасливою людиною. І тут найголовніше – не схибити», – запевнила працівник служби зайнятості Інна Володимирівна.
Здобути професію, затребувану на сучасному ринку праці, означає бути здатним заробити собі на життя, реалізувати свій творчий потенціал. Даною профорієнтаційною екскурсією діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.