7Наприкінці жовтня весь світ святкуватиме Хеллоуін – містичне свято всіх святих – яке бере початок від древніх кельтів і вже давно полюбилося в Україні, знане справжніми чудесами, зустрічами з примарами, моторошними подіями і непередбачуваними збігами. Саме цій тематиці було присвячено майстер-клас,який відбувся у відділі мистецтв МСМБ «Молода гвардія». Заняття проходило під керівництвом викладача пластилінопластики Войленко Ірини Олегівни.
Для учасників, яких завітало чимало, захід перетворився на справжнє дійство.  Школярі з захопленням взялися за виготовлення характерних для свята персонажів з пластиліну та оформлення їх за своїм смаком на кольоровому картоні.


«Ліплення з пластиліну не лише захоплює, а й корисне. Головне – бажання вчитися, фантазувати і експериментувати», – запевнила керівник заняття Ірина Олегівна. – Тому такі майстер-класи продовжуватимуться».
Метою подібних занять є розвиток здатності дітей до творчого самовираження шляхом оволодіння навичками пластилінового моделювання. Під час ліплення учасники задіють чимало пізнавальних процесів: увагу, пам’ять, мислення, мовлення, просторове уявлення та дрібну моторику. У дітей розвивається естетичний смак і творчі здібності.
Майстер-клас з пластилінового мистецтва перевершив усі очікування учасників. Адже в результаті годинного ліплення вийшло чимало цікавих та оригінальних робіт.